emailFB instagram

06 lipca 2020

Letnie zmiany w mieszkaniu, które są inspiracją naszych pasji


Desenio plakatyLato napawa nas wszystkich przede wszystkim do aktywności. Nasze pasje wyszły na prowadzenie w tym okresie, bo każdy z nas wyluzował na tyle, aby wolny czas spędzać na czymś, co lubimy robić najbardziej. W końcu od tego jest wolny czas, aby robić to na co ma się ochotę, prawda?  Wyraziłam to również w ostatnim czasie orgomną ilością fotek, którymi dzielę się z Wami na Instagramie.

Wybrałam w ostatnim czasie te plakaty, które zbliżają nas do naszych zainteresowań. Wysłuchałam każdego z nas, co lubią najbardziej. Powiem Wam, że z naszym starszakiem chyba spędziłam najwięcej czasu na stronce Desenio. Oczywiście również podesłałam stronkę mojej koleżance, bo sama również wybierała sobie prezent z okazji postawienia sobie domku.

Nasz starszak ostatnio zaczął się interesować tematyką o kosmosie. Ilością planet w naszym układzie słonecznym oraz ich cechy. Kiedy pokazałam mu plakaty o układzie słonecznym, to od razu wybrał sobie kilka z nich. Tak się prezentują u niego w pokoju m.in. Planet Earth Plakat oraz Planet Mars Plakat.

plakaty Desenio

plakaty Desenio

plakaty Desenio

U naszego Bartusia znalazły się plakaty z animacjami. Jednak ich przekaz jest naprawdę w samo sedno. Uwielbia wszelakie zwierzątka i obserwować naturę. Wybraliśmy wspólnie plakaty z alfabetem , kontynentami  i rozmieszczenie zwierząt na kuli ziemskiej World Map Animals, jak również układem słonecznym. Kiedy już zamontowałam obrazy na jego ścianie w pokoju, to bardzo ucieszył się. Potrafimy sobie wspólnie opowiadać o zwierzątkach i je nazywać (nawet już po angielsku niektóre).


Desenio plakaty dla dzieci

Desenio plakaty dla dzieci

Z kolei każdy z nich ma swój znak zodiaku w ciekawej ilustracji. Mogli się ostatnio dowiedzieć jak są rozmieszczone ich znaki zodiaku w układzie słonecznym. Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się je odnaleźć na bezchmurnym nocnym niebie. Tu  bez dwóch zdań trafiły do nas plakat Taurus oraz Gemini.

DESENIO znaki zodiaku

DESENIO znaki zodiaku
DESENIO znaki zodiaku

Nie byłabym sobą, jeśli nie wybrałabym czegoś, w czym bardzo pasjonuję się już od dłuższego czasu. Są to motywujące cytaty, kwiaty doniczkowe, jak również minimalistyczne detale, jakie niebawem będą idealnie współgrały w kuchni tuż po remoncie. Dlatego nie mogło zabraknąć plakatu Hygge

DESENIO plakaty motywujące
DESENIO plakaty do kuchni

Muszę Wam koniecznie zaznaczyć, że plakaty DESENIO są pakowane z precyzją. Plakaty są zapakowane w dużą tekturową teczkę, która dodatkowo jest zabezpieczona folią bąbelkową. Niekiedy zdarza się, że są zapakowane w tubie na plakaty. Obrazy są również zapakowane folią, jak również zabezpieczone są po rogach. Do domu trafia za każdym razem paczka w nienaruszonym stanie.

DESENIO zapakowanie plakatów

Muszę koniecznie następnym razem znaleźć plakat odnoszący się do fotografii, którą tak naprawdę ubóstwiam już od dłuższego czasu. A niebawem dowiecie się jeszcze, jakie plakaty mój mąż wybrał sobie do garażu... znalazł również sobie ciekawą tematykę.


Mam dla was kod zniżkowy WOMENSPASSIONS25 na 25% zniżki na plakaty* w Desenio, ważny do północy 9 lipca. 
Zaobserwujcie @desenio po więcej plakatowych inspiracji!
* Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ Personalizowane


Jestem ciekawa, jakie  wybieracie obrazy i plakaty do Swoich mieszkań.
Co na nich najczęściej króluje?Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:

  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly