emailFB instagram

08 stycznia 2021

Podsumowanie roku 2020

Podsumowanie roku 2020
 
Podsumowanie roku 2020 nie było wcale takim łatwym do okiełznania, na jakie się wydawało. Wszystko pięknie i ładnie było do pewnego momentu zestawiając obydwa lata. Później zaczęły się schody, bo był niski skok - na szczęście tylko na moment. 
 
W dobie koronawirusa nic nie było już takie łatwe, jak dotychczas. Wszyscy w koło zaczęli się bać o swoje interesy, a zdrowie stało się dla wielu z nas priorytetem. Wcale się nie dziwię, bo już nie raz wspominałam tu na łamach bloga, że naszym priorytetem jest zdrowie i dbanie o siebie wzajemnie.. 

Blog stał się już coraz bardziej świadomy pod względem przeznaczenia dla odbiorcy. W większej mierze stał się poradnikiem w wielu dziedzinach życia, a same posty już zaczęły się lepiej pisać składniowo, jak i pod względem SEO, co przełożyło się w dużej mierze na oglądalność i większe zasięgi. 
 
2019
 
statystyki GA 2019 womenspassions
 
2020
 
statystyki GA 2020 Womenspassions

Sami widzicie, że statystyki roczne zyskały na odsłonach i unikalnych odsłonach. Inne czynniki tez są nieco lepsze, jak w ubiegłym roku. Myślę, że rok 2020 nie był aż wcale taki zły, tym bardziej, że cierpliwość wiele nam wynagrodziła. 
 
Postanowień nadal brak jakiś bardziej konkretnych. Pomysłów mam sporo w głowie, ale kiedy je uruchomię, to czas pokaże jak wszystko potoczy się dalej.
 
Chciałam Wam ogromnie podziękować za to, że jesteście tu ze mną. Mam nadzieję, że znajdziecie tu też swoją odskocznię od otaczającej Was chwilowo szarej rzeczywistości, jak również tematy publikowane tu na blogu będą dla Was inspiracją 💕

Teraz mam do was ogromną prośbę - napiszcie mi proszę w komentarzu to, co chcielibyście aby tu zaistniało - jakie zmiany bądź jakiej tematyki chcecie tu więcej? To dla mnie jest mega ważne, bo tworzę to wszystko dla Was  💕
 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly