emailFB instagram

02 listopada 2019

Jak pielęgnować w dziecku ciekawość świata?

Rozwój dzieci opiera się na ruchu - w ten sposób właśnie poznają świat i uczą się życia. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że rodzice chcą zapewniać im coraz to nowsze sprzęty i zabawki, które wzbudzą w nich jeszcze większą radość zabawy. To ważne, by inspirować maluchy do ruchu na świeżym powietrzu i ćwiczenia koordynacji ruchowej. Czy jednak musisz inwestować w kilkanaście dodatków? Niekoniecznie - wystarczy dowiedzieć się, czym jest rowerek trójkołowy Smart Trike. Jesteśmy niemal pewni, że skradnie wasze serca!

 

Rowerek trójkołowy - dobry pomysł na start


Odkąd sięgamy pamięcią, trójkołowe rowerki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród rodziców. Nie ma w tym nic dziwnego - zapewniają bowiem stabilizację bardzo aktywnemu i ciekawemu niemal wszystkiego dziecku. Pamiętaj, by przy zakupie wziąć pod uwagę nie tylko jego cenę, ale przede wszystkim właśnie bezpieczeństwo, a więc i jakość wykonania. Rowerek 8w1 Smart Trike sprawdzi się, gdy twojemu maluszkowi znudzi się już wózek. Jego niewątpliwą zaletą jest także możliwość odwracania siodełka przodem lub tyłem do kierunku jazdy. To, zwłaszcza na początku, pozwala dozować doświadczenia zgodnie z potrzebami twojego dziecka.

Właściwy wybór na lata


Wczesne dzieciństwo, gdy maluszki same chcą eksplorować świat, to doskonała okazja, by je do tego zachęcać, tym samym wypracowując w nich to jako normę. Rowerek trójkołowy na pewno będzie w tym niezwykle pomocny. 

Zanim jednak go wybierzesz z szerokiej oferty wszystkich obecnych na rynku sklepów, pamiętaj, że najważniejsze to dobrać go do wieku, wzrostu i naturalnych predyspozycji dziecka. Dobry design, którym wyróżnia się rowerek Smart Trike, też jest w cenie! Zwróć uwagę również na to, jak dużo energii będzie musiało włożyć dziecko w rozpędzenie maszyny. Na rynku występują bowiem rozwiązania zarówno z korbami na przednim kole, jak i te wyposażone w napęd łańcuchowy. Warto podkreślić, że rowerki trójkołowe są motywacją do tego, by z biegiem czasu przerzucać się na coraz bardziej zaawansowane pojazdy - biegówki, rowery klasyczne czy hulajnogi lub deski. Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością rowerek 8w1, który sprawdzi się w wielu trudniejszych sytuacjach.

Rowerek Smart Trike - praktycznie, bezpiecznie, wygodnie


Rowerek 8w1 to nie zbędna moda. To wygodne i praktyczne rozwiązanie dla rodzica i przede wszystkim - bezpieczeństwo dla dziecka. To rowerek jak wózek i wózek jak rowerek, bo łączy w sobie kilka funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzą się podczas spacerów. Dzięki niemu nie tylko zyskujecie pojazd do odkrywania świata, ale także zabezpieczenie przed zmiennymi warunkami pogodowymi i niejednokrotnie szalonymi pomysłami dziecka.

Rowerek Trójkołowy Smart Trike


Rodzic może być spokojniejszy nawet przy bardzo aktywnym maluszku, bo rowerek trójkołowy Smart Trike wyposażony został w specjalny uchwyt, który pomaga zarówno wspomagać, jak i kontrolować jego działania. Co więcej, może być wykorzystywany jako spacerówka z pasami bezpieczeństwa. Dla wygody rodzica rowerek 8w1 ma także stosunkowo pojemny kosz na zakupy. Nie bez znaczenia jest także możliwość złożenia go do małych rozmiarów. Dzięki szeregowi możliwości, jakie daje rowerek 8w1, można śmiało powiedzieć, że rośnie wraz z twoim dzieckiem i sprawdzi się u was na kilka lat!Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly