emailFB instagram

02 listopada 2019

Wygodne foteliki obrotowe dla niemowląt i dzieci do 4 latRodzice nie mają co do tego wątpliwości: bezpieczeństwo dziecka to najważniejsza sprawa w podróży. Dlatego wybór właściwego fotelika samochodowego nie może być decyzją podejmowaną w 5 minut. Warto dokładnie przyjrzeć się temu, co proponują producenci. Absolutnym hitem jest obrotowy fotelik samochodowy, którego możesz używać od momentu narodzin aż do skończenia przez dziecko 4 roku życia! Czy to bezpieczne? Czy fotelik RWF obrotowy zapewni całej rodzinie spokojną podróż? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.


Fotelik RWF obrotowy - wygoda i bezpieczeństwo w jednym


Młodzi rodzice kochają foteliki samochodowe z obrotowym siedziskiem z wielu względów. Przede wszystkim dlatego, że najnowsze modele łączą w sobie zarówno fotelik RWF dla niemowlęcia, jak i drugi fotelik do 18 kg. Oznacza to nie tylko oszczędność, bo nie ma konieczności ich wymiany po kilku miesiącach, ale także najwyższą jakość - foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy pozytywnie przechodzą najtrudniejsze testy zderzeniowe. Co więcej, obrotowy fotelik samochodowy dla dziecka to ułatwienie dla rodzica, który w czasie wkładania i wyjmowania maluszka może skierować go w swoją stronę.Najnowocześniejsze foteliki obrotowe są odpowiedzią na najbardziej wygórowane potrzeby - dzięki innowacyjnej metodzie instalacji zapewniają najwyższy komfort podróżowania dziecku. Są przygotowane w taki sposób, by umożliwić bezproblemową poziomą instalację fotelika w samochodzie niemal każdego rodzaju. Także tam, gdzie kąt nachylenia kanapy jest naprawdę spory. Zastanawiałeś się, czy będziesz mógł bezpiecznie przewozić maluszka w sportowym aucie? Fotelik RWF obrotowy powstał właśnie dla ciebie i twojej rodziny.

Obrotowy fotelik samochodowy - chroń to, co najcenniejsze

Jak to możliwe, że fotelik RWF obrotowy rośnie razem z twoim dzieckiem? Wszystko to dzięki jedynemu w swoim rodzaju modułowi niemowlęcemu, którego używamy już od narodzin dziecka do osiągnięcia odpowiedniego wzrostu. Moduł ten jest także dodatkowym zabezpieczeniem na wypadek zderzenia bocznego.

Na nieco późniejszym etapie rozwoju, fotelik dostosowuje się do dziecka dzięki odpowiednim wkładkom zapewniającym maluchowi odpowiedni kąt siedzenia i wsparcie.

Fotelik obrotowyObrotowy fotelik samochodowy wymaga zatem stworzenia odpowiedniej, bardziej rozbudowanej konstrukcji. Jest on odrobinę większy od tradycyjnych i ogólnodostępnych fotelików. Ma to wpływ na jego cenę, gdyż stopień skomplikowania budowy wymaga większego nakładu pracy I środków od tradycyjnego fotelika. Bezpieczeństwo oraz komfort jego użytkowania podczas jazdy zdecydowanie staje się jednak priorytetem. Z roku na rok obserwuje się ciągły wzrost zainteresowania nowoczesną konstrukcją i użytymi technologiami w tym osprzęcie.


Zanim zdecydujesz, który fotelik dla dziecka wybierzesz, upewnij się, czy producenci w szczególny sposób zadbali o najwrażliwszą sferę maluszka - jego główkę. Foteliki obrotowe mogą być wzbogacone o specjalne pochłaniacze energii umieszczone w zagłówku. To najskuteczniejsza ochrona w chwili zderzenia.Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:

  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly