emailFB instagram

18 sierpnia 2019

A Ty jaką kawę lubisz? Bo my prosto z ekspresu Philips 2200 LatteGo

Kawa jest naszym ulubionym napojem o poranku. Nie tylko stawia na nogi, ale jej aromat oraz smak jest idealny pod każdym względem. Dodatkowo przygotowanie jej w ekspresie do kawy Philips LatteGo 2200 jest proste i szybkie. Można sobie umilić każdą chwilę podczas rodzinnego poranku lub też spotkań wśród znajomych.


Podczas jego użytkowania, potwierdzam, że system do spieniania mleka LatteGo błyskawicznie przygotuje kawy z gładką, aksamitną pianką, taka jaką lubimy - z resztą chłopcy też lubią kakao przygotowane prosto z ekspresu. To unikalne rozwiązanie składa się tylko z dwóch części oraz nie posiada żadnych rurek. Innowacyjna budowa LatteGo gwarantuje prostą obsługę, jak i szybkie czyszczenie.Dzięki intuicyjnemu i prostym w obsłudze panelu sterowania menu można zrobić idealny napój mleczny oraz ulubioną kawę w perfekcyjnym wydaniu. Każdy z nas lubi co innego, ja cappuccino z aksamitną i grubą pianką, mąż espresso lub czarną, a chłopcom często robię kakao. Cieszą się, kiedy mają taką super piankę, która pozostawia im wąsy. Każde przygotowanie kawy w ekspresie, jak również przygotowanie kakao znajdziecie na moim IGTV
Smak oraz aromat świeżo mielonych ziaren, jak również otrzymujemy za każdym razem dzięki temu, że mogłam wybierać jedno z 12 ustawień młynka. Wykonany z ceramiki młynek zapewni trwałość na długie lata.Czyszczenie ekspresu Philips 2200 LatteGo jest niezwykle proste i bardzo szybkie. Posiada on funkcję automatycznego płukania oraz wyjmowany blok zaparzający, który umyję za każdym razem pod bieżącą wodą w zlewie.  


Niezwykle dla nas ważnym odniesieniem w tym wszystkim jest filtracja wody. Używamy od dawna nawet dzbanka filtrującego z wymiennymi wkładami zawierające aktywny węgiel, który wspomaga oczyszczanie wody. Mając na uwadze to, że nasza kawa nie tylko pod kątem smaku i aromatu jest idealna, ale również woda musi być przefiltrowana. 

Ekspres Philips 2200 LatteGo posiada opatentowany filtr wody AquaClean. Jest oczywiste, że jakość wody ma istotny wpływ na smak kawy oraz ulubionego kakao dla chłopców. Opatentowany filtr AquaClean oczyszcza wodę, jak również zapobiega osadzaniu się kamienia w ekspresie. Filtr AquaClean pozwala nam na przygotowanie bardzo dużej ilości filiżanek kawy i innych napoi mlecznych, bez konieczności odkamieniania urządzenia. Dodatkowo warto zrobić test na twardość wody, aby upewnić się o wyborze ustawieniu funkcji mocy aromatu. Nie ma to wpływu na moc aromatu przygotowywanych później napojów.  

Każdy poranek jest inny, każdy w tym naszym nieładzie spokojnie odnajduje się. Każdy lubi coś innego o poranku i ma swoje humory, jednak mamy wiele wspólnego - miłość i wzajemny szacunek do siebie 💕 Tak po prostu.. .

Z pośród trzech wariantów kawy wybieram #cappucino, bo #czasnapiankę zawsze znajdę, choćby waliło i paliło się. 😁🙈 Każda inna, każda ma inny smak oraz aromat, ale mają wiele wspólnego - jeden przycisk w #Philips2200 do zrobienia ulubionego napoju oraz smak świeżo mielonej kawy. Mimo to #lattego jest jedyne w swoim rodzaju - ta aksamitna pianka jest genialna. 


Każdy poranek jest inny, każdy w tym naszym nieładzie spokojnie odnajduje się. Każdy lubi cos innego o poranku i ma swoje humory, jednak mamy wiele wspólnego - miłość i wzajemny szacunek do siebie 💕 Tak po prostu.. . . Z pośrod trzech wariantów kawy wybieram #cappucino, bo #czasnapiankę zawsze znajdę, choćby waliło i paliło się. 😁🙈 Każda inna, każda ma inny smak oraz aromat, ale mają wiele wspólnego - jeden przycisk w #Philips2200 do zrobienia ulubionego napoju oraz smak świeżo mielonej kawy. . . Mimo to #lattego jest jedyne w swoim rodzaju - ta aksamitna pianka jest genialna 🤩☕ A Ty jaką kawę wybierasz o poranku? Miłego dnia 😍 __________ #PhilipsPolska #Philips #coffee #małaczarna #kawa #timetocaffe #video #śniadanie #breakfast #coffeelover #goodmorning #dzieńdobry #rodzina #dzieci #miłość
Post udostępniony przez Ania M. (@womenspassions)A Ty jaką kawę wybierasz ?
Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:

  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Publikowanie komentarza

    Printfriendly