emailFB instagram

20 sierpnia 2019

Co powinno znaleźć się w wyprawce szkolnej u pierwszoklasisty?
Przełom sierpnia oraz września to najwyższy czas na skompletowanie wyprawki szkolnej dla swojej pociechy. W tym roku robię to po raz pierwszy, więc na spokojnie trzymam się wytycznych jakie dostaliśmy na zebraniu rodziców w szkole podstawowej. W tym roku będzie to wyprawka dla naszego starszaka, bo rozpoczyna pierwszą klasę, a jego gust zmienia się już w bardziej w dojrzalszy. 

Oprócz wygodnego i lekkiego plecaka, ważną rolę odgrywają też wszystkie artykuły szkolne. Muszą one być dostosowane do wieku ucznia, jak i jego upodobań. Jest to istotna kwestia, gdyż synek będzie mieć większą zachętę, aby nabywać nowe umiejętności i wiedzę w szkole podstawowej. 

Według listy wyprawkowej dla synka, jaką otrzymałam, większość artykułów szkolnych mogłam znaleźć na stronie Happy Color. Na stronie znajdziemy wyposażenie teczki szkolnej, piórnika czy tornistra. Dziś Wam zaprezentuje co do nas trafiło. 

Wyposażenie teczki - W naszym przypadku musiałam zamówić dwa kolorowe bloki techniczne, dwa bloki rysunkowe, farby, pędzle, dwie duże wycinanki oraz plastelinę. Dla pierwszoklasisty farby w zupełności wystarczają plakatowe, ewentualnie tempery lub akrylowe. W domu można sobie spokojnie używać plakatowych. Pędzelki powinniśmy wybrać około 3-4 rodzaje: płaski szerszy, płaski węższy, okrągły grubszy, jak i okrągły cienki. Musimy pamiętać, aby włosie nie przypominało miotły, tylko ładnie się układało. Ułatwi to przede wszystkim malowanie oraz malować twórcze prace.


Wyposażenie piórnika - nożyczki, gumka do mazania, długopisy, ołówki, kredki, mały notesik, temperówka ze zbiorniczkiem, linijka, długopis z zielonym wkładem. Długopisy dla naszego Maćka muszą być wygodne w utrzymaniu w rączce. Wybraliśmy te do zadań specjalnych, czyli takie, które posiadają gumkę. Z pewnością niejednokrotnie pojawi się wyjechanie za linijkę literki, dlatego gumka jak najbardziej będzie tu potrzebna. Kredki najlepiej takie niełamiące się z dobrą pigmentacją. Kto wie, co w tej kochanej główce siedzi i co będzie tworzone ;) Temperówka koniecznie z pojemniczkiem, zaoszczędzi to czas, aby nie biegać do kosza w klasie podczas lekcji, tylko spokojnie w swojej ławce naostrzyć ołówek lub złamaną kredkę. Wyposażenie tornistra to przede wszystkim podręczniki, zeszyty w cienką linię, jak i w kratkę oraz flet drewniany. Dodatkowo strój na wychowanie fizyczne no i wygodne obuwie sportowe. Uff... sporo tego, dlatego po kolei na spokojnie kompletujemy wszystko. 

Jak wiadomo wyprawka szkolna nie kosztuje mało, dlatego warto zainwestować w dobre jakościowo produkty. Dla nas rodziców koniecznie musi być ona praktyczna,  ale również przystępna cenowo. Dlatego w Happy Color są przystępne ceny i w 80% nasza wyprawka dla naszego przyszłego pierwszoklasisty została zrealizowana. 


W związku z tym, że to czas kompletowania wyprawki niejednego rodzica dla swoich pociech mam do wykorzystania kod WomensPassionHC .  Każdy z Was ma na zakupy 15% zniżki na stronie Happy Color

Są tu osoby, co też tak jak my kompletują wyprawki dla swoich pociech? Jeśli tak, to zapraszam Was na Konkurs, który jest na moim IG, do wygrania dla dwóch osób produkty, które wchodzą w skład wyprawki. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mamy z @haappycolor.pl do rozdania dwie wyprawki szkolne . . 1 x zestaw nr 1: Blok biały techniczny A4, Blok biały rysunkowy A4,Farba plakatowa Tempera, 6 kol, Klej szkolny PVA 75 ml, Długopisy usuwalne 3 szt. . . 1 x zestaw nr 2: Blok malarski Młody Artysta A4,Szkicownik na spirali Młody Artysta A5, Farby akrylowe zestaw 12 kolorów, Długopisy usuwalne 3 szt. . . Wystarczy pod tym postem odpowiedzieć na pytanie: W czym wspierasz swoje dziecko kiedy wyrusza do szkoły? . 👉obserwować @womenspassions @happycolor.pl . . 👉Konkurs trwa do 27.08.2019 r. . . 👉 Regulamin konkursu dostępny jest w bio włącznie do dnia 27.08.2019r. . . . UWAGA! Promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana, ani przeprowadzana przez serwis Facebook ani Instagram . ____________ #wyprawka #wyprawkaszkolna #HappyColorBackoSchool #HappyColorBtS #HappyColorpl #WyprawkaSzkolna #szkoła #powrótdoszkoły #bulletjournalcommunity #plannercommunity #planneraddict #lettering #calligraphy #studyinspiration #giveaway #obsession #stationerylove #studysupplies #planner
Post udostępniony przez Ania M. (@womenspassions)


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly