emailFB instagram

22 marca 2018

Philips | Sokowirówka szybkoobrotowa HR 1864/20 - projekt TRND


Już dawno postawiłam na jakość tego, co jemy i pijemy. Zewsząd są wirusy, które w mega szybkim tempie opanowują nasze organizmy. Dlatego trzeba zażywać witaminy oraz odżywiać się odpowiednio, aby nasza flora jelitowa była silna i odrzucała wszelakie wirusy. Po zabiegu synka odbudowuję mu odporność stawiając właśnie na zdrowe pożywienie i tym samym przewracam do góry nogami nasze menu. Zdrowe soki również wchodzą w grę. A soki robię w mega szybkim tempie dzięki sokowirówce szybkoobrotowej HR 1864/20 z technologią szybkiego oczyszczania QuickClean. 


W robieniu soku stawiam przede wszystkim na funkcjonalność produktu i własnie na szybkość przygotowania. Dlaczego? Bo jestem mamą dwójki chłopców, których trzeba mieć na oku, więc szybkość jest tu bezcenna. A funkcjonalność - aby było czysto i wydobycie jak największej ilości soku z owoców i warzyw. Właśnie tą sokowirówkę najbardziej wyróżnia dla mnie szybkość wykonania soku. Jej czyszczenie jest też dość szybkie, tym bardziej, że jest łatwa w montażu wszystkich elementów - niczym puzzle. Z resztą co ja będę opowiadać - oglądnijcie filmik, taki z życia wzięty jak przygotowuję sok, czyszczę sokowirówkę oraz przygotowuję ją do kolejnego działania. 


Pewnie chcecie wiedzieć jakie soki są u nas najbardziej sprawdzone. W sumie zauważyłam po chłopcach, że lubią wieloowocowe, aczkolwiek dodaję zawsze im jeden ząbek czosnku, którego tak naprawdę nie czuć. Dla zdrowotności. I w ostatnim czasie coś mnie mega zaskoczyło - Bartuś poszedł do kuchni i mnie zawołał. Pokazał rączką na owocki i powiedział 'Mama daj sok'. Normalnie skrzydełka mi urosły!!! :) W takim maluszku, który jeszcze nie ma trzech lat, już pokzał się tak zdrowy nawyk!Sama lubię soki owocowo-warzywne. Najbardziej takie, które dodadzą mi energii na cały dzień i zdziałają cuda, aby mój metabolizm przyspieszył w swoim działaniu. Również wspomagam je ząbkiem czosnku, albo kilkoma plastrami imbiru. Podejrzewam, że latem będę robiła dla rodzinki soki orzeźwiające. Tak czy inaczej ostatnio zrobiłam sobie sok z burakiem i imbirem w roli głównej. 
Podsumowując, sokowirówka sprawdza się u nas rewelacyjnie! Wszyscy jesteśmy zadowoleni z jej funkcjonalności, a ja z szybkiego czasu mycia urządzenia po zakończonej pracy. Fajnie, że dzięki szerokiemu otworowi można dodawać do niej produkty nawet do 75 mm! W szybkim tempie można naprawdę dużo otrzymać soku - dzięki tej megamocy 750 W. Rozmiar i design urządzenia jest w sam raz wkomponowany w naszą kuchnię. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z tej sokowirówki i oby nam jeszcze długo służyła! Dziękujemy za udział w projekcie TRND.A Wy co myślicie o tej sokowirówce?
Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly