emailFB instagram

18 marca 2018

Nivea | Lekki mus do pielęgnacji ciała: Świeży ogórek i Herbata matcha oraz Dzika malina i Biała herbata


Lekkie musy do ciała w dwóch wariantach, które chciałabym Wam dziś zaprezentować to nowość od Nivea.  Oba warianty, według producenta, mają nam nadać intensywne nawilżenie, jak również po dozowaniu na ciało kosmetyk ma błyskawicznie wchłonąć się w skórę. Czy tak jest? Sami zobaczcie...

Dwa warianty zapachowe lekkich musów do pielęgnacji ciała o pojemności 200 ml to świeży ogórek i herbata matcha oraz dzika malina i biała herbata. Jest to ciekawa nowość, która mnie zainteresowała. Świeże zapachy, które zdecydowanie odwołują zimę. Świeży ogórek z herbatą matcha to orzeźwiający i świeży zapach. Natomiast dzika malina z białą herbatą to słodki zapach. Konsystencja to lekki i śnieżnobiały mus - pianka, która bardzo szybko wchłania się po aplikacji na skórę. Jest to edycja limitowana, którą zanim zdecydujemy się zakupić możemy na półce sklepowej ją wypróbować poprzez potarcie papierka znajdującego się na zakrętce.


Po szybkim wchłonięciu się lekkiego musu, skóra pozostaje gładka oraz odświeżona na dłuższy czas. Rzeczywiście nawilża ją, ale w okresie zimowym zdecydowanie moja skóra potrzebuje produktów natłuszczających. Nawilżenie pozostawiam sobie, kiedy jest wiosna, lato oraz jesień. Z pewnością będę ich używała w cieplejszej aurze. Przyznam, że musy są wydajne. Jedno dozowanie wystarczy mi spokojnie, aby nawilżyć spory obszar ciała. Dodatkowo design przyciąga wzrok. Jestem na tak i polecam je Wam ;) Mieliście już okazję je używać? 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly