emailFB instagram

04 stycznia 2017

Tetley | Aromatyczne ziołowe herbaty w nowych torebkach WYCIŚNIJ I SMAKUJ

Za oknem śnieg. Jak dla mnie odrobinę za późno, mógłby być już w Święta Bożego Narodzenia. Do tego zimno i wieje, brrrr! Dobrze, że mam w zaopatrzeniu aromatyczne ziołowe herbatki Tetley Wyciśnij i smakuj. Bardzo fajnie rozgrzewają ciało i delektują zmysły przyjemnym ziołowym aromatem. Dziś o nich kilka słów. 


Dzięki nowej, innowacyjnej torebce Tetley w pełni możemy cieszyć się bogactwem zawartych w niej ziół.
TETLEY RUMIANEK I TRAWA CYTRYNOWA to wysokiej jakości kompozycja rumianku z trawą cytrynową, uwodząca intensywnym smakiem i aromatem. Przy filiżance nowej herbaty Tetley, dzięki delikatnemu aromatowi rumianku z nutą trawy cytrynowej, wrócą wspomnienia minionego lata.
TETLEY MIĘTA to wysokiej jakości uwodząca intensywnym smakiem i aromatem orzeźwiająca mięta. To ziołowa przyjemność płynąca z natury w każdej filiżance.


Podobnie jak seria owocowych herbat w nowych torebkach Wyciśnij i Smakuj, każde opakowanie zawiera 20 torebek herbatek po 1,75 g. Również jest taki sam system wydobycia jak największego ich intensywnego smaku, musimy zrobić cztery proste kroki:
System wyciskania aż do ostatniej kropli aromatu i smaku ziołowych herbatek jest dla mnie w porządku. Ciekawy sposób, aby nie uronić ani jednej kropli poza swoją filiżankę 😎 Tu również nie mam lepszej, ani gorszej - każdą polubiłam. Teaholic ze mnie na całego zimową porą, nie ma co! :) Stacjonarnie można je nabyć w marketach i dyskontach spożywczych w granicach 5-7 zł. Są idealne na każdą okazję - do rozmów, plotek czy spotkań biznesowych lub w gronie najbliższych. Polecam!

Aneczka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly