emailFB instagram

30 sierpnia 2022

Akcja Back to School razem z PayPo

Akcja ‘Back to School z PayPo’ #backtoschool z PayPo
Tuż pod koniec wakacji akcje promocyjne przygotowywane przez sklepy z okazji powrotu do szkoły oraz rozpoczęcia roku szkolnego cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem. W tym roku szczególnie, ze względu na nie zwalniające tempo inflacji, dużo wyższe ceny wyprawki szkolnej oraz produktów, warto zwrócić szczególna uwagę na oferty promocyjne i skorzystać z najlepszych propozycji, jakie proponuje nam rynek. Również za takimi ofertami rozglądałam się już od dłuższego czasu, gdyż u nas w tym roku czekała nas podwójna wyprawka dla chłopców.

 


Moją uwagę zwróciła nie tak dawno akcja ‘Back to School z PayPo”, którą realizuje we współpracy z wieloma dużymi partnerami właśnie PayPo - lider płatności odroczonych w Polsce. Korzystając z płatności PayPo, mamy tu okazję upolować niezwykle ciekawe promocje i rabaty, a w wybranych sklepach biorących udział w akcji skorzystać w tym czasie nawet z rat 0%. Dodatkowo możemy zapłacić z PayPo, a więc kupić już teraz i odroczyć swoją płatność nawet do 30 dni bez dodatkowych kosztów. Dzięki tej akcji na spokojnie zaplanujemy swoje powakacyjne wydatki, jak również zadbamy o swój budżet domowy. Powyższa akcja rozpoczęła się już 22 sierpnia i potrwa aż do 5 września.
 
 
Wyprawka szkolna - ceny, przygotowania, sposoby
 
Wyprawka szkolna to spory wydatek, a ceny nieubłaganie rosną z roku na rok i w tym roku będą wyjątkowo wysokie, ze względu na podwyżki. Aby zaplanować te wydatki rozsądnie i nie nadwyrężać portfela można sporo zaoszczędzić wybierając hurtowo w sieci od jednego sprzedawcy sporo produktów, które rzeczywiście są wyodrębnione na liście wyprawki. Kupując hurtowo i do tego online zaoszczędziłam sporo, nawet na dostawie. Moją uwagę przede wszystkim było skupienie na produktach biurowych od długopisów, flamastry, zeszyty czy nawet nowy plecak oraz tornister. Nie obyło się również na strojach na wychowanie fizyczne, jak również obuwie sportowe na trening. Wszystkie te produkty znalazłam w bardzo atrakcyjnej cenie na ‘Back to School z PayPo’, dzięki czemu rzeczywiście sporo zaoszczędziliśmy.
 

Akcja Back to School z PayPo


Za kilka dni już zadzwoni pierwszy dzwonek i trzeba będzie rozpocząć nowy sezon nauki. Końcówka wakacji jest bardzo dobrym czasem, aby przejrzeć listę wyprawki dla chłopców. Produkty, które są zdecydowanie niezbędne podczas roku szkolnego z pewnością będą wykorzystywane właśnie z akcji Back to School z PayPo. Z pomocą przyszły sklepy, które właśnie na ten czas przygotowują ciekawe akcje pod hasłem “Back to School”. Z tej okazji najpotrzebniejsze rzeczy do szkoły kupiłam w bardzo atrakcyjnych cenach. W akcji bierze udział 20 popularnych sklepów z asortymentem dla dzieci, młodzieży i nastolatków. Wszystkie znalazłam na stronie akcji Back to School z PayPo

We wszystkich sklepach biorących udział w akcji ‘Back to School z PayPo’ można oczywiście zapłacić, wybierając metodę płatności PayPo - kup teraz, a zapłać za 30 dni bez dodatkowych kosztów.


Co to jest PayPo?


PayPo to forma płatności online za zakupy, dzięki której można kupić produkty i zapłacić za nie do 30 dni bez dodatkowych kosztów. Można więc skorzystać z wygodniejszej i bardziej elastycznej dla naszego portfela i budżetu domowego formy płatności.

Ciekawym rozwiązaniem również jest to, że dzięki PayPo jeszcze przed opłaceniem zakupów, możemy otrzymać produkty, sprawdzić je i zdecydować, czy chcemy je zatrzymać. Płacimy tylko za to, co finalnie zostanie z nami. Zakupy z PayPo zdecydowanie wpisują się w backschoolowy smart shopping w sieci. Polecam Wam z pełnym przekonaniem, bo już niejednokrotnie korzystałam z PayPo, nie tylko przy zakupie wyprawki szkolnej dla chłopców.

Jestem ciekawa czy znacie ten sposób robienia zakupów w sieci. 

Słyszeliście już wcześniej o PayPo? 

 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ)  
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly