emailFB instagram

29 listopada 2016

Tetley | Aromatyczne herbaty w nowych torebkach WYCIŚNIJ I SMAKUJ

Jesień jest odpowiednią porą, aby rozpocząć intensywny #teatime. Właśnie wtedy częstotliwość picia ciepłych oraz aromatycznych herbatek jest idealna. Nie ukrywam, że sama lubię pić różne typy herbatek, które niosą za sobą pewne pozytywne właściwości dla naszego organizmu. A nowa seria herbat owocowych Tetley to wysokiej jakości kompozycje, charakteryzujące się głębokim, intensywnym smakiem i aromatem. Dzięki nowemu designowi,  jak i innowacyjnej torebce Tetley "wyciśnij i smakuj" w pełni mogę czuć jej smak mieszanki owocowej.


W skład zestawu herbatek owocowych Tetley wchodzą:

TETLEY MALINA & GRANAT to wysokiej jakości owocowa kompozycja, uwodząca intensywnym smakiem i aromatem soczystej maliny oraz granatu. Ten lekko kwaskowy, niepowtarzalny bukiet smakowy z pewnością docenią nie tylko miłośnicy herbat owocowych.

TETLEY JAGODA & ACAI to wysokiej jakości owocowa kompozycja, uwodząca intensywnym smakiem i aromatem dojrzałej jagody oraz acai. To unikalne połączenie smaków dla tych, którzy uwielbiają nutę jesiennych smaków.

TETLEY ŻURAWINA & TRAWA CYTRYNOWA to wysokiej jakości owocowo - ziołowa kompozycja, uwodząca intensywnym smakiem i aromatem słodkiej żurawiny z nutą cytrusową. Głębia smaku żurawiny i orzeźwiający dodatek trawy cytrynowej sprawią, że z filiżanką herbaty przeżyjemy niezapomnianą, egzotyczną podróż.

Każde opakowanie zawiera 20 torebek herbatek po 1,75 g.


Aby z każdej torebki wydobyć jak najwięcej jej intensywnego smaku, musimy zrobić cztery proste kroki:

1. Chwycić za zawieszkę i wyciągnąć sznurki.


2. Zalać wrzącą wodą i parzyć herbatkę przez około 8-10 minut.


3. Rozerwać zawieszkę..
4. Rozciągnąć sznureczki, wyciskając całą esencję...i delektować się smakiem ulubionego owocowego smaku herbatki. 


Spodobało mi się nowe rozwiązanie wyciskania esencji herbatek, gdyż mogę do końca wydobyć jej smak, jak również nic już nie kapie z wyciśniętej wcześniej torebki. Każdy z danej kompozycji smakowej smakuje mi. Każda jest ulubiona. Dzień w dzień robię inną. Jestem smakoszem herbatek i nic na to nie poradzę :) Stacjonarnie można je nabyć w marketach i dyskontach spożywczych w granicach 5-7 zł. Są idealne na każdą okazję - do rozmów, plotek czy spotkań biznesowych lub w gronie najbliższych. Polecam!

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly