emailFB instagram

04 października 2016

Ministore | Bartek, Wygodne półbuty do przedszkola

Kiedy planowaliśmy dla naszego przedszkolaka zrobić wyprawkę, to w dużej mierze myślałam o wygodnych oraz lekkich kapciach. Początkowo myślałam o Danielkach, ale w tym roku (przed)szkolnym również mu doszły zajęcia wychowania fizycznego, więc buty miały również spełnić funkcję butów do ćwiczeń. Powiem Wam, że miałam nie lada łatwy orzech do zgryzienia. Ba! tym bardziej, że wymóg przedszkola to również obuwie z białymi podeszwami. Udałam się tradycyjnie online do Ministore i ostatecznie wybór padł na kolorowe półbuty.


Obuwie BARTEK w kolorze multi T-85608/1EW
Rozmiar: 27 / Cena: 199,90 zł


Wygodne, Dziecięce półbuty na rzepy renomowanej firmy BARTEK. Wiosenno jesienne buciki zostały wyposażone w antypoślizgową, odpowiednio wyrzeźbioną podeszwę, dla lepszej stabilizacji nóżek dziecka. Od wewnątrz znajduje się wkładka profilaktyczna oraz usztywniony zapiętek zabezpieczający staw skokowy dziecka przed skręceniem. Ponadto buty Bartek posiadają odpowiednie certyfikaty jak pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.Miałam teraz okazję na koniec września obuwie zabrać do domu, bo w przedszkolu obecnie jest remont. Po miesięcznym użytkowaniu butków przez Maciusia, stwierdzam, że są niemalże w nienaruszonym stanie. Jedynie widać delikatne zgięcia, jednak są to ślady normalnego użytkowania. Są wygodne do ćwiczeń, jak i codziennych zabaw w przedszkolu. Są bezpieczne, gdyż posiadają stabilny rzep oraz antypoślizgową podeszwę. Teraz, kiedy wstaje o poranku i ubierze się od razu zakłada kapcie. po śniadanku razem z Bartusiem bawią się grzecznie w pokoju dziecięcym. 


Chłopakom ostatnio przypadły do gustu pociągi i klocki. 
Bardzo polubił się z tymi butkami. Lubi je, bo są wygodne, kolorowe i łatwe w nakładaniu oraz ściąganiu. Ogólnie można napisać, że całokształt komfortowy, jak i bezpieczeństwo mają postawioną wysoką poprzeczkę. Idealnie spełniają się w tej roli! Z przyjemnością wracam online do sklepu Ministore, bo już dawno skradł moje, jak i dzieci serucha <3


Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly