emailFB instagram

03 października 2016

MySamsara | Jedyna w swoim rodzaju torba jeansowa

Od jakiegoś czasu szukałam pojemnej torby, która zmieści wszystko i nic - wiecie, jak to kobiety :) Z drugiej strony, aby nie była tak sztywna. Do tego koniecznie musi mieć nietypowy i zarazem modny design. Trafiłam na Panią Justynę, która projektuje torby specjalnie dla Ciebie, na Twoje potrzeby. My Samsara tworzy torby jeansowe, które nadadzą się na każdą okazję. Świetnie wkomponują się w miejski klimat, jak i styl vintage. Dziś Wam pokażę swoją torbę o nazwie Deshabiller, która jeździ z nami poza miasto i mieści naprawdę dużo... 


Torby MySamsara są szyte z duszą i bardzo wielką precyzją. Jako córka krawcowej mam zboczenie, aby wszystko, co jest uszyte sprawdzać jak jest właśnie wykonane. Od razu mi się spodobały wizualnie, gdyż każda z nich ma wspólny mianownik, a mianowicie są szyte ze spodni jeansowych. Moja "samsarka" jest świetna. Jest pojemna, wyścielona w środku w materiał o wzorach w fioletowo-niebieskie kwiaty. Lubię takie zestawienia kolorystyczne. Jak już wspomniałam jeździ z nami często poza miasto....Na zamówienie swojej indywidualnej torby czeka się tydzień. Również na stronie sklepu możecie znaleźć torby w sam raz dla siebie. Ich jakość oraz wykonanie przekłada się idealnie w cenie! Torba u mnie sprawdza się super, jest wygodna i pojemna! O to mi chodziło :)


A dla moich czytelników mam niespodziankę!
Zajrzyjcie koniecznie do sklepu My Samsara - na cały asortyment macie ode mnie 10% zniżki podczas zakupów :) Wystarczy podać przy zamówieniu hasło WOMENSPASSIONS. 

I co spodobała się Wam moja torba? :)


Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly