emailFB instagram

30 września 2016

Dove, Derma Spa | Cashmere Comfort

Kosmetyki, do których często wracam, to pielęgnacyjne kosmetyki Dove. Moja skóra bardzo je lubi, tym bardziej, że niosą jej ukojenie oraz gładkość. Nowa linia Cashmere Comfort pomaga skórze utrzymać hydrolipidową równowagę, dzięki czemu chroni ją przed nadmiernym wysuszaniem i widocznie poprawia jej kondycję pozostawiając skórę kaszmirowo gładką.

W kosmetykach Dove DermaSpa wykorzystano rozwiązania i technologie stosowane dotąd w kosmetykach luksusowych oraz kremach do twarzy. W Dove DermaSpa zastosowano opatentowaną technologię Cell-MoisturisersTM. Opiera się ona na połączeniu aktywnych składników nawilżających m.in. takich jak gliceryna, z olejkami roślinnymi oraz kwasem 12 -HSA. Formuła pomaga skutecznie odbudować barierę naskórkową od środka, powodując pogrubienie warstw żywych naskórka oraz wzrost jego nawilżenia w wierzchniej warstwie rogowej. W efekcie wierzchnia hydrolipidowa warstwa naskórka jest wzmocniona i doskonale uszczelniona, co ma wielkie znaczenie w ochronie skóry przed nadmiernym odparowywaniem wody i wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Poprawę można już poczuć już po pierwszym użyciu kosmetyków. W produktach Cashmere Comfort znajdziemy najwyższy z serii Dove DermaSpa poziom zawartości gliceryny oraz Cell MoisturisersTM. 

Krem do rąk Dove Derma SPA Cashmere Comfort
Pojemność: 75 ml / Cena: 13,99 zł


Przeznaczony do bardzo wysuszonej i zarazem delikatnej skóry dłoni. Zapewnia dogłębną regenerację wysuszonego naskórka, pozostawiając skórę dłoni odżywioną oraz gładką. Dzięki niezwykle lekkiej konsystencji krem szybko się wchłania nie zostawiając na skórze uczucia lepkości. Dodatkową jego zaletą jest szybkie wchłanianie, po którym dłonie są bardzo delikatne oraz przyjemnie pachnące. 

Balsam Dove Derma SPA Cashmere Comfort
Pojemność: 200 ml / Cena: 21,99 zł


Nawilżający balsam dedykowany pielęgnacji całego ciała. Nawilża i regeneruje wysuszoną skórę, efektem czego jest ona widocznie odżywiona i przyjemna w dotyku. Lekka formuła nie obciąża skóry, a elegancki zapach zamienia codzienną pielęgnację w cudowną chwilę relaksu. Bardzo lubię używać go po kąpieli, kiedy ciało jest oczyszczone i gotowe do użycia nawilżających i delikatnych kosmetyków. Bardzo go polubiłam! 

Masło do ciała Dove Derma SPA Cashmere Comfort
Pojemność: 300 ml / Cena: 24,99 zł


Dzięki zawartości masła shea masło do ciała Dove z serii Cashmere Comfort nie tylko doskonale nawilża, ale również wygładza skórę. Mikroelementy wchodzące w skład kosmetyku po kontakcie ze skórą, dzięki jej temperaturze doskonale wnikają w głąb naskórka dając skórze niezwykle efektywne nawilżenie. Często używam je po spacerkach z naszą najmłodszą pociechą. Obecnie jest ciepło i wietrznie. Wiadomo, że po przyjściu do domu, skóra jest wysuszona. Wtedy właśnie sięgam po masło, które ma najbardziej zbitą konsystencję spośród tych trzech produktów. Równie dobrze nawilża i regeneruje moją skórę.


Tu koniecznie trzeba zaznaczyć że linia produktów Cashmere Comfort jest perfumowana słodkim, a zarazem zmysłowym zapachem. Jest on delikatny i nieduszący. Jednak osoby posiadające alergię wziewną i kontaktową muszą uważać na nie. Aczkolwiek nie jest to zapach, który powinien uczulić, bo przecież Dove wypuścił dobrze przebadaną linię na rynek. Jest do dermatologiczna ekspertyza, połączona z przyjemnością SPA dla bardzo wysuszonej skóry. Także tym, którzy zmagają się z wysuszoną skórą polecam jak najbardziej tą zmysłową linię kosmetyków. 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly