emailFB instagram

29 września 2016

Avetpharma | Młody jęczmień Forte Slim

Od dawna wprowadziłam w nasze rodzinne menu pyszne smoothie oraz soki prosto z wyciskanych owoców oraz warzyw sezonowych. Właśnie dlatego, aby poczuć się lepiej i zdrowiej. Nie tylko ja sięgam u nas po takie dobrodziejstwa u nas w rodzinie. Jednak przez ostatni czas codziennie rano, tuż po ćwiczeniach sięgam właśnie po takie smoothie lub sok wzbogacone jedną saszetką młodego jęczmienia Forte Slim. Dziś o nim nieco więcej...

MŁODY JĘCZMIEŃ FORTE SLIM SASZETKI suplement diety został opracowany z myślą o osobach dorosłych, które dbają o kontrolę masy ciała oraz prawidłowy poziom cukru we krwi. MŁODY JĘCZMIEŃ FORTE SLIM SASZETKI zawiera: 1000 mg ekstraktu z młodego jęczmienia oraz skoncentrowany proszek ananasowy, fruktooligosacharydy, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy oraz chrom w 1 saszetce.


Cena ok. 19,90 zł / 20 porcji

W kartoniku jest umieszczone 20 saszetek. Przyporządkowałam sobie jedną dziennie tuż po porannych ćwiczeniach. 
W jednej saszetce znajduje się sproszkowana dawka samych dobroci dla naszego organizmu. Zawiera: ekstrakt z młodego jęczmienia w wysokiej dawce – 1000 mg w saszetce, skoncentrowany proszek ananasowy, fruktooligosacharydy, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy oraz chrom. Jest źródłem błonnika pokarmowego, zawiera wysoką zawartość błonnika jabłkowego, owsianego oraz żytniego, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu jelit.
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy, który zawiera p-synefrynę, przyczynia się do kontroli masy ciała, wspiera metabolizm tłuszczów i węglowodanów oraz rozkład tkanki tłuszczowej.
Ekstrakt z liści morwy białej może przyczyniać się do utrzymania zrównoważonegometabolizmu węglowodanów w organizmie człowieka.
Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.


Dobrze rozpuszczony ten suplement diety w soku czy smoothie nie jest dość charakterystyczny w smaku. Tym bardziej, że nasze soki wieloowocowe lub smoothie są naprawdę treściwe i smaczne. Przez ostatni czas robię sobie smoothie z bananków, nektarynek, marchewki i młodego szpinaku. Mniam! Jednak sam rozpuszczony w wodzie nie smakuje najlepiej. Ale czy ma smakować? Ma działać! :) I tak robię codziennie soki, więc dodatkowa saszetka dla mnie jest naprawdę mało wyczuwalna. Przez ten czas, z którego korzystam z saszetek zobaczyłam niewielkie zmiany w moim organiźmie. Jednak już nie podjadam między posiłkami, co mnie bardzo cieszy. Aktywnośc w ciągu dnia z naszymi chłopakami to podstawa. Świetnie oczyszcza organizm, jak również wyrównuje metabolizm. Skutków ubocznych nie zauważyłam. Dobrze wpływa na mój organizm. Polecam go tym, którzy chcą właśnie poczuć się korzystniej! 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly