emailFB instagram

26 września 2016

Souvre Internationale | Kolagen Naturalny, Maski ze złotemfirma souvre


Raz na dwa tygodnie robię sobie w domowym zaciszu maseczkę. Lubię te aplikowane pędzelkiem oraz te jednolite. O tyle z nimi dobrze, że wyciąga się je ze szczelnie zamkniętego hermetycznie opakowania i można położyć na twarz i popaść w błogi relaks. Tak, tak! Mamuśkom na pełnych obrotach tez się należy od czasu do czasu relaks. Wszędzie słychać, że mamy nie chorują i nie biorą zwolnienia, ale... należy im się relaks - bez dwóch zdań! Także, jak wspominałam i mnie się należy taki błogie odpoczywanie od wszystkiego i pozwolić sobie na to, aby moja skóra była odpowiednio wypoczęta oraz zrelaksowana i promienista. Przez ostatni czas korzystam z drogocennych składników, jakimi za sobą niesie maska ze złota.

Zapewnij swojej skórze odrobinę luksusu i dobrobytu, a dzięki drobinkom złota odkryjesz gładszą cerę oraz promienny i młodszy wygląd. Maski stymulują i regenerują komórki oraz wspomagają procesy leczenia. Kolagen i elastyna zapewniają efekt natychmiastowego napięcia oraz intensywnego nawilżenia. Złoto odżywia skórę i tworzy na jej powierzchni warstwę, która ochrania przed efektem upływającego czasu.

opinie o souvre
3 sztuki/ 137 zł, dostępność: www.souvre.pl

W takim kartoniku znajduje się zestaw trzech masek. Każda z nich jest umieszczona w hermetycznie zamkniętym woreczku. Maska ze złotem dodatkowo w woreczku zabezpieczona jest substancją, która pozostawia ją nawilżoną oraz wzbogaconą w składniki dobroczynne dla naszej cery. 

souvre


Zabieg z maskami ze złota zapewnia nam generację szeregu korzyści dla zdrowia oraz urody. Przede wszystkim złoto stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej skóry, umożliwiając regenerację włókien kolagenowych jak i elastylowych oraz nie dopuszcza do dalszego spadku jędrności skóry. Wokół złota tworzą się młode komórki, które przyspieszają procesy metaboliczne w skórze. Te właściwości złota wpływają na redukcję zmarszczek oraz zapobieganie powstawaniu nowych. Dzięki silnym właściwościom antyseptycznym złoto łagodzi stany zapalne skóry. Spowalnia proces powstawania melanogenezy, przez co zapobiega powstawaniu przebarwień i rozświetla skórę. Maski ze złotem używane podczas chwili wyciszenia sprzyja także nasyceniu skóry tlenem, usuwa zmęczenie, a także jako ekologicznie czysty materiał jest bez przeszkód przyswajane przez organizm. Po zabiegu skóra promienieje wyjątkowym złotym blaskiem.souvre internationale

Taki zabieg jest w pełni udany, jeżeli przed jego wykonaniem odpowiednio wykonany zabieg oczyszczający. Wtedy złoto, jak i resztę aktywnych składników mają możliwość wniknięcia w skórę i ją odpowiednio nawilżyć, odprężyć oraz zregenerować i ogólnie poprawić jej kondycję na jakiś czas.  

souvre opinie

Polecam każdemu, kto ma na celu poprawę kondycji swojej cery. Taki zabieg w domowym zaciszu jest bezbolesny i niesie ukojenie, wyciszenie oraz zrelaksowanie. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly