emailFB instagram

16 września 2016

RiRi Acqua, Woda kokosowa

Upały nie odpuszczają, a co za tym idzie - koniecznie trzeba dostarczać naszemu organizmowi wystarczającą dawkę wody. Najlepiej, aby to była woda oraz odpowiednie witaminy, które są nam niezbędne każdego dnia. Od jakiegoś czasu codziennie piję wodę kokosową. Posiada naprawdę wiele zalet, które pozytywnie oddziaływają na nasz organizm. Dziś kilka słów o tym naturalnym napoju izotonicznym. 


Woda kokosowa jest naturalnie bogata w 5 podstawowych elektrolitów – jony potasu, wapnia, sodu, magnezu i fosforu. Elektrolity wspomagają proces nawadniania organizmu i odgrywają kluczową rolę w funkcjonowaniu nerwów, serca i mięśni. Od tysięcy lat woda kokosowa jest czystym źródłem nawodnienia, odżywienia i dobrego samopoczucia mieszkańców tropików.


Umieszczona w szklanej butelce o pojemności 250 ml. Jest hermetycznie zamknięta. Kiedy ją odkręcamy pierwszy raz usłyszymy charakterystyczny "pstryczek" kapsla. Wiadomo, że wówczas nie była wcześniej odkręcana i świeżość ma zachowaną na dłużej. 


RiRi Acqua di Cocco nie zawiera żadnych koncentratów, konserwantów, tłuszczu ani dodatku cukru, ma około 40% mniej kalorii niż zwykłe napoje sportowe. RiRi Acqua di Cocco stanowi zdrową oraz najskuteczniejszą alternatywę w nawadnianiu organizmu. Nasza woda kokosowa nawadnia też szybciej niż zwykła woda. Jako bomba witaminowa, sprawia, że organizm jest nawodniony, tryska energią i zdrowiem. Jest jak napój sportowy, tylko bez sztucznych substancji.


Woda kokosowa to 100% naturalny napój izotoniczny. Jest świetnym zamiennikiem wysokokalorycznych napojów oraz bombą witaminową, jak i elektrolitów. Świetne uzupełnienie po aktywnie spędzonym dniu lub po ćwiczeniach. Ukoi pragnienie i wyśmienicie smakuje. Można ją śmiało zaliczyć do produktów z grupy budulców odporności.  Jej skład jest jak najbardziej pozytywny dla naszych organizmów. 


Stacjonarnie możecie ją nabyć w delikatesach Alma za niecałe 8 zł oraz na stronie internetowej RiRi Acqua

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly