emailFB instagram

18 września 2016

Joanna, Eliksir jedwabisty z olejkiem arganowym

Często farbuję moje włosy na czarny kolor. Aby zachowywały na długo dobry stan, muszę od środka, jak i od zewnątrz dbać o nie. Pielęgnuję je maskami do włosów farbowanych oraz daję im co najmniej raz w tygodniu dawkę serum wzbogaconego w oleje roślinne. Przez ostatni czas korzystam z jedwabistego eliksiru z olejkiem arganowym


Masz niesforne włosy, które wymagają natychmiastowej regeneracji i odżywienia? Już kilka kropel Eliksiru jedwabistego potrafi zdziałać cuda. Włosy suche, zniszczone, potrzebujące wyjątkowej pielęgnacji. Eliksir jedwabisty z olejkiem arganowym Argan Oil. Regeneracja i odżywienie włosów, ze szczególnym uwzględnieniem końcówek. Włosy są błyszczące i miłe w dotyku. Odżywczy olejek arganowy zregeneruje i wygładzi włosy, nada im sprężystość i wyjątkowy blask. Piękny naturalny zapach migdałów.Eliksir mieści się w szklanej transparentnej buteleczce o pojemności 30ml. Butelka jest poręczna oraz zaopatrzona w pompkę, dzięki której wydobycie produktu jest proste poprzez naciśnięcie jej. Konsystencja serum jest przezroczysta o słomkowej barwie, jest oleista i tłusta.Serum rozprowadzam po długości włosów tuż po ich umyciu. Nie spłukuję go. Moje włosy otrzymują dawkę witamin oraz nawilżenie, które nadaje im olej arganowy. Równie dobrze nadaję się jako wcierka dla końcówek włosów. Aczkolwiek trzeba uważać, by nie przesadzić z ilością aplikowanego serum, gdyż lubi przetłuszczać włosy. Lubię to serum, gdyż moje włosy wyglądają na tyle dobrze, że nie puszą się i ładnie rozczesują. A ich wygląd jest całkiem w porządku. Sami zobaczcie :)

Do nabycia stacjonarnie w drogeriach oraz dyskontach w granicach 15 zł. Ze względu na jego wydajność oraz właściwości zawarte w serum jest godne tej ceny. Polecam!

Aneczka 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly