emailFB instagram

19 września 2016

Evrēe, Różany i Hamamelisowy tonik do twarzy

Wydanie toniku w formie mgiełki? Why not? Ta forma zaskoczyła mnie miło, tym bardziej, że nie musiałam go bezpośrednio aplikować na wacik. Wiem dobrze, że tonizowanie twarzy to bardzo ważny element naszej pielęgnacji. Od dłuższego czasu korzystałam również z tej formy pielęgnacji twarzy. Dziś kilka słów o różanym i hamamelisowym toniku do twarzy firmy Evrēe


Toniki znajdują się w plastikowych i transparentnych butelkach o pojemności 200 ml. Każdy z nich posiada atomizer, który bezpośrednio aplikuje tonik na twarz w postaci mgiełki. 


do skóry mieszanej i suchej

Wyjątkowy różany gest pielęgnacyjny! Bezpośrednia aplikacja na twarz za pomocą wygodnego atomizera przyczynia się do bardziej wydajnego wnikania składników odżywczych w skórę. Idealnie odświeża skórę i nadaje makijażowi naturalne wykończenie.

Zawarte w nim olejek różany, kwas hialuronowy oraz D-panthenol, są idealnymi składnikami dla wrażliwej cery. Taki typowo dla mojej. Polubiłam się z nim właśnie ze względu na jego właściwości. Jego mglista konsystencja osiada na twarzy, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Dobrze oczyszcza cerę i jej nie podrażnia ani nie uczula. 

do skóry z niedoskonałościami

Bezpośrednia aplikacja na twarz za pomocą wygodnego atomizera przyczynia się do bardziej wydajnego wnikania składników odżywczych w skórę. Idealnie odświeża skórę i nadaje makijażowi naturalne wykończenie.

Zawarte w nim składniki są przeznaczone typowo dla cery z niedoskonałościami. Używam go, ale sporadycznie, zwłaszcza w okresie zanim dostanę okres. Wtedy pojawiają się u mnie pojedyncze wypryski na twarzy. Zwalczam je m.in. tym tonikiem. Radzi sobie z nimi doskonale! Szybka aplikacja i działanie składników zawartych w toniku dają komfort dla mojej cery. Dosyć dobrze nawilża skórę, dając jej gładkość i miękkość w dotyku. Lubię go używać właśnie w tych dniach. 

Oba warianty toników do nabycia w drogeriach oraz online. Cena nie przekracza 16 zł. W sam raz do ich jakości oraz wydajności. Myślę, że są dobrymi środkami pielęgnującymi w cenie na każdą kieszeń. Polecam!

Aneczka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly