emailFB instagram

07 stycznia 2016

Evrēe, Zestaw Instant Help

Okres jesienno-zimowo-wiosenny jest bardzo, ale to bardzo wymagający dla naszego ciała. Klimat słynie z tego, że jest sucho i zimno, co sprawia, że nasze ciało wymaga wówczas odpowiedniego nawilżenia, a niekiedy nawet natłuszczenia. Aby zachować w miarę odpowiednią kondycję naszego ciała musimy pielęgnować je dermokosmetykami, które dobrze nawilżają. Dlatego firma Evrēe stworzyła świetny zestaw Instant Help, który przychodzi nam właśnie z pomocą w ten mroźny okres. Dziś kilka słów o nim.


Instant Help to linia dermokosmetyków, które mają na celu przynieść ulgę dla suchej i spierzchniętej skóry. W skład tej linii m. in. wchodzi balsam 'ratunek dla ciała' oraz krem 'ratunek dla rąk'. Oba produkty otrzymałam w apteczce pierwszej pomocy dla wysuszonej cery. Apteczka jest praktycznym gadżetem do zestawu dermokosmetyków. Balsam jest umieszczony w białej, plastikowej butelce o biało-czerwonej szacie graficznej. Jego pojemność to 400 ml. Posiada zamknięcie typu "klik". Jednak pomimo niewielkiemu otworkowi w aplikatorze, balsam wydobywa się w takiej ilości jakiej chcemy użyć.Jak widać, jego konsystencja jest nieco skoncentrowana. Jednak po rozsmarowaniu go na ciele balsam szybko wchłania się i tworzy się na skórze ochronna warstwa, która ma na celu ograniczenie w większym stopniu wodę z naskórka. W jego składzie znajdziemy takie składniki jak:


Dzięki tym aktywnym składnikom zawartych w balsamie wiem, że moja skóra jest odpowiednio zabezpieczona przed zimnem. Świetnie sobie radzi również tuż po depilacji, Pomimo tego, że posiadam wrażliwą cerę, to jak dotąd nie podrażnił jej ani  nie uczulił. Przyjemny, słodkawy zapach również zachęca do częstego używania go. Jak skończy mi się, to wrócę do niego, tym bardziej, że nie posiada w swoim składzie parabenów oraz SLES. Regeneracja nim to czysta przyjemność, również pod względem finansowym. Nabyć można go już od 18zł w Rossmannie.
Krem umieszczony jest w białej, o biało-czerwonej szacie graficznej, tubce o pojemności 75 ml. Posiada zamknięcie typu "klik". 


Jego konsystencja jest bardziej zbita jak balsamu. Posiada śnieżnobiałą barwę o przyjemnym zapachu. Pomimo tego, szybko można rozprowadzić krem na dłonie oraz poczekać dosłownie chwilkę, aby wchłonął się. Co prawda pozostawia również ochronną warstwę, ale nie widzę w tym najmniejszego problemu. Po aplikacji na dłonie stają się gładkie i odpowiednio nawilżone. Krem działa długotrwale. Również w jego składzie znajdują się aktywne składniki godne polecenia:


Dłonie i paznokcie są odpowiednio nawilżone jak również przyjemnie pachną przez dłuższy czas. Bardzo lubię używać go, tym bardziej, że również należy do nieco tańszych kremów o fenomenalnym działaniu. Można go nabyć również w Rossmannie za około 8 zł. Moje dłonie pokochały go. 

Instant Help to kosmetyczny duet godny polecenia przede wszystkim dla osób, które są narażone na utratę nawilżenia ciała. Bardzo dobrze sobie radzi z utrzymaniem go na dłużej. Dedykowany dla osób do wszystkich rodzajów skóry. Z pewnością przyniesie ulgę i ukojenie. Jego cel to skuteczność działania! Polecam :)Zapraszam na stronę Evrēe
oraz do polubienia firmowego fanpage
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly