emailFB instagram

08 stycznia 2016

Philips, Urządzenie wielofunkcyjne Airfryer HD 9240/30

Odkąd gości u nas urządzenie wielofunkcyjne Airfryer HD 9240/30 nasza dieta nieco zróżnicowała się pod względem zużycia tłuszczów jak również spędzamy ze sobą dużo więcej czasu. A każda chwila spędzona z rodzinką jest dla mnie na wagę złota, bo te chwile nigdy nie wrócą i są zawsze godne do zapamiętania. Dziś kilka słów o Airfryer, dla którego jestem wdzięczna za to, że pozytywnie wpłynął na moją rodzinkę. Urządzenie wielofunkcyjne Airfryer jest bardzo pojemnym urządzeniem i ma opływowy kształt. Stabilne urządzenie jest estetyczne da oka. Rzucający się z przodu obudowy znajduje się cyfrowy ekran dotykowy, dzięki któremu można łatwo kontrolować czas i temperaturę gotowania w łatwiejszy oraz dokładniejszy sposób.Dodatkowym atutem jest mała ściąga, dzięki której wiadomo ile mniej więcej czasu można przygotować ulubione potrawy. 


Sitko oraz  misa  są metalowe i mają pojemność 1,3 kg. Wyjmowana szuflada jak i kosz na jedzenie są wyposażone w powłokę zapobiegającą przywieraniu. Z łatwością można je wyczyścić w zmywarce lub pod bieżącą wodą w kranie. Wyjątkowa technologia Rapid Air zastosowana w urządzeniu wielofunkcyjnym Airfryer umożliwia rozmrażanie, smażenie, pieczenie oraz grillowanie najsmaczniejszych przekąsek i posiłków w mniejszej ilości tłuszczu niż w przypadku zwykłej frytownicy. Rzekłabym, że można nawet całkowicie zrezygnować z oleju! Urządzenie wielofunkcyjne Airfryer firmy Philips z technologią Rapid Air to również mniej nieprzyjemnych zapachów niż w przypadku zwykłej frytownicy, łatwe czyszczenie, bezpieczeństwo i oszczędność, dzięki czemu z urządzenia można korzystać codziennie. A któż z nas nie chciałby, aby jego dieta zmieniła się na lepsze? Czuć się z dnia na dzień coraz lepiej i rześko?? Podejrzewam, że chyba każdy z nas. Podczas przygotowywania dań obudowa wielofunkcyjnego urządzenia jest na tyle bezpieczna, że dzieci na spokojnie mogą dotykać go.

Kiedy na samym początku jeszcze nie wiedziałam jak zabrać się za przygotowywanie potraw pomogła mi bardzo dołączona do urządzenia broszura z różnorodnymi przepisami, w której można znaleźć nie tylko główne dania, ale również smaczne i proste w przygotowaniu przekąski.
Dzień po dniu studiowałam broszurkę oraz zainstalowałam sobie apkę Philips Airfryer na smartfonie z innymi przepisami, które przygotuje nam Airfryer. No mi zaczełam przygotowywać można powiedzieć dietetyczne dania, bo nie używałam dodatkowego tłuszczu. Poniżej przykładowe zdjęcia naszych dań:

1. Frytki 

2. Golonka w marynacie czosnkowej z suszonymi ziołami

3. Boczek upieczony w swoim własnym tłuszczu

4. Talarki seleru i marcherkowe frytki

5. Rozmrożona i upieczona pizza Guseppe z szynką i pieczarkami 

Niby bardzo proste dania i przekąski, ale jakie zdrowe pod względem wykorzystania tłuszczu. W sumie to jego w ogóle nie brałam pod uwagę w przyrządzaniu poszczególnych potraw. Coś czuję, że teraz kiedy Bartuś skończył pół roku, a jego dieta nabrała już solidniejszego rozmachu i je więcej niż samo mleko, to Airfryer będzie moim kompanem w mojej diecie i mam nadzieje szybkiemu powrocie do formy sprzed ciąży :)


Zapraszam Was na stronę Philips
oraz do polubienia firmowego fanpage


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly