emailFB instagram

26 lutego 2021

Plakaty Poster Store z motywami natury

Posterstore, naturalnie
Plakaty ścienne są wyjątkowo ciekawe i bardzo przyciągają wzrok niejednej osoby, która do nas przyjdzie w gości. Zawsze stawiamy na to, aby kolorystycznie, jak również nasze upodobania i zainteresowania współgrały idealnie przy naszym wyborze. Jak wiadomo, natura posiada niesamowitą zdolność do wywoływania w ludziach uczucia spokoju i harmonii. Tym razem trafiło na naturalne oraz zwierzęce klimaty, które w swój charakterystyczny sposób dały całkiem inne odzwierciedlenie wnętrza. 
 
Nadal pozostaliśmy w minimalistycznym wnętrzu u chłopców, jak i w salonie. Ilość ramek pozostała ta sama, natomiast sam wybór, który padł na plakaty i obrazy trafił w sedno. Oglądamy sporo bajek i dokumentów o zwierzętach i chłopcy z czasem też zarazili się od nas oglądaniem dokumentów o dzikiej naturze. W związku z tym na stronie Posterstore przewodnim tematem były zwierzęta, które zamieszkują odległe nam tereny w Afryce i ogólnie w ciepłych krajach. 
 


 

Kiedy otwieraliśmy paczkę, to od razu chłopcom skojarzyła się bajka, jak i film Król Lew. Zwierzęta iście wzięte z tej bajki, przy okazji wytłumaczyłam symbole, że słoń z podniesioną trąbą symbolizuje szczęście, a lew oznacza odwagę i niezależność. Te zwierzęce, a zarazem w minimalistycznych ujęciach wykonane zdjęcia urzekły nas wszystkich. 
  A dla Was kochani mam kod do wykorzystania i będzie aktualny aż przez
miesiąc od dzisiejszej publikacji. wystarczy, że wpiszesz w swoim zamówieniu kod women35 i na wszystkie produkty masz zniżkę 35%.

 I jak spodobały Wam się nasze wybory plakatów?


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly