emailFB instagram

17 marca 2021

Nasze zamówienie z Inverso.pl

Zamówienie z Inverso

Aktywność naszych chłopców jest coraz bardziej wzmożona. Im są starsi, tym bardziej ta aktywność i ich zainteresowania mają coraz większy wachlarz. Jest w czym wybierać, bo różnorodność na ich poziomie wiekowym jest całkiem w porządku. Z postawy obserwatora ich wolnych chwil od nauki oraz zajęć przedszkolnych, mogę stwierdzić, że wykorzystanie czasu wolnego chłopcy zazwyczaj wybierają gry zręcznościowe, pobudzające ich wyobraźnię gry komputerowe, aktywność w postaci gier zespołowych zazwyczaj na świeżym powietrzu, jak również na wyciszenie odrobiną fajnych czasopism i malowanek.


Robiąc zamówienia online odnośnie ich zainteresowań, koniecznie muszę przeprowadzić wywiad z chłopcami jakie produkty najbardziej im się spodobają i będą używać ich przez dłuższy czas. Staram się wybierać takie produkty, które wpadną w sedno ich obecnych zainteresowań, jak i dane produkty również muszą mieć przeznaczenie funkcjonalne. Tak właśnie było, kiedy robiliśmy wspólnie zamówienie na Inverso.pl

Inverso.pl - kredki

Inverso.pl - kredki

Inverso.pl - kredki

Nasz przedszkolak oprócz Tomków i jego przyjaciół fascynuje się dinozaurami. Dlatego zamówiona malowanka to przede wszystkim mówiąca o różnego rodzaju gatunkach dinusiów, które sobie koloruje i to nie byle jakimi kredkami, bo z gumką na końcu. Kredki są również wykonane z materiałów, które tak szybko nie złamią się, więc malowanie trwa w nieskończoność zazwyczaj w weekendowe poranki.

Inverso.pl - torba sportowa

Z racji tego, że nasz przedszkolak przejął przysłowiową pałeczkę po starszaku, to od września również uczęszcza na zajęcia pozalekcyjne z piłki nożnej do naszego lokalnego klubu. Początkowo był kibicem u starszaka i razem patrzyliśmy sobie, jak starszy brat gra wraz z rówieśnikami w piłkę. W końcu przyszedł czas na niego. Póki co zainteresowanie jest średnie, ale myślę, że nie szybko straci zapał do gry. Razem ze mną wybrał sobie torbę sportową, w której zabiera piłkę nożną, bidon z wodą oraz butki na przebranie - o ile zajęcia odbywają się na sali w chłodniejsze dni. Jest zadowolony i nosi ją dumnie na treningi. 

Inverso.pl - Minecraft

Starszak wybrał sobie te same kredki, co przedszkolak. Nosi je w piórniku do szkoły. Nie obyło się również od zamówienia bieżącego rocznika Minecraft, w którym znalazł wiele ciekawych wydarzeń, które miały miejsce w świecie MInecrafta w ostatnim czasie! Niesamowita przygoda – poznaje również Świat Podstawowy w całkiem inny sposób! Podczas eksplorowania przerażających i dziwnych biomów Netheru może zwiedzić i poznać ich nowych mieszkańców. Nowy Rocznik pokazuje też, w jaki sposób Minecraft jest wykorzystywany do przekształcania przestrzeni miejskiej i projektowania jej na nowo! Uczy również, w jaki sposób programować z Minecraftem SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ! A mnie zainteresowało również to, że tuż po otwarciu książki są przekazane rady  dla młodych fanów dotyczące bezpieczeństwa w sieci, jak również w swoim środowisku, w którym na co dzień przebywają.


Inverso.pl - Pełnia życia, Agnieszka Maciąg

Powiem Wam skrycie, że zawsze dążyłam do tego, aby być w zasięgu ręki dla swoich najbliższych, a jednocześnie spełniając się. Dokonałam tego w znacznym stopniu i nadal to robię, bo przyznam szczerze, że to czysta przyjemność. Dlatego w wolnej chwili kątem oka mogę na spokojnie spojrzeć na chłopców, którzy są zagłębieni w swoje zainteresowania, i pijąc ulubioną herbatę lub kawę wtopić się bez reszty w czytanie ciekawej i niosącej pewne dobrodziejstwa książkę. Pełnia życia Agnieszki Maciąg właśnie taka jest.. obecnie już jestem na jej końcu i mogę stwierdzić, że jest przeznaczona dla kobiet, które wiedzą co chcą osiągnąć w życiu i przy tym zaznać spokój ducha. 


Lubię robić takie zamówienia, które spełniają nasze oczekiwania i na dłuższą metę dają nam satysfakcję. 


A Wy co najczęściej zamawiacie online? 

 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly