emailFB instagram

01 grudnia 2020

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia trwa!

Magia świąt Bożego Narodzenia Elfi

 
Święta Bożego Narodzenia to chyba najpiękniejsze święta w roku. Magia tych świąt polega na niepowtarzalnej atmosferze jaka nam towarzyszy. W oknach rozbłyskują migotliwe światełka, kuchnie wypełniają się smakowitymi aromatami. 
 
Dzieci niewątpliwie czekają na Świętego Mikołaja. Już kilka tygodni przed świętami Bożego Narodzenia, chłopcy wysłali listy do Mikołaja prosząc go o wymarzone prezenty, na które czekają z niecierpliwością. 
 
Choć nasz starszak jest już w takim wieku, że lubi buntować się i stawiać sporo na swoim i wszystkie sytuacje stają się dla niego bardziej realne, to chcieliśmy mu pokazać, że Mikołaj naprawde istnieje. Przyszedł moment, że wygooglował sobie 'Święty Mikołaj z Laponii', no i nawet tam było udowodnione, że istnieje. 
 
Ale największą frajdą było zrealizowanie naszego zamówienia dla chłopców. Kilka dni przed publikacją filmiku przygotowałam na stronie www.Elfi.pl filmik oraz spersonalizowany list dla chłopców. Święty Mikołaj nie zawiódł, bo chłopców reakcja na znalezienie koperty w skrzynce na listy skierowanej do nich od Świętego Mikołaja było strzałem w dziesiątkę. 
 
W czerwonej kopercie znalazły się list, w którym to Mikołaj zwraca się do chłopców imiennie, jak motywuje chłopców do wierzenia w swoje siły - motywem przewodnim w liście była właśnie motywacja i wiara w swoje siły, aby osiągnąć swoje marzenia i zrealizować wcześniej obrane cele! W przypadku listu bardzo ważne jest to, abym edytowała jego treść (zmieniając też odmiany wyrazów), aby pasowało to do liczby mnogiej - kierowany do chłopców ma się rozumieć.
 
List od Mikołaja ELFI

Kartka od Mikołaja ELFI

Na początek przygody z Elfi polecam Wam wideo Dom Mikołaja, ale ostateczny wybór zależy od Was.  Na  stronie internetowej albo na Youtubie można również zobaczyć krótkie zajawki filmów, być może pomoże Wam to w podjęciu decyzji. Najnowszy film nazywa się Sekret Mikołaja i miał swoją premierę 15 października.
 
Ciekawym motywem również był oczywiście dyplom grzecznych dzieci. Chłopcy nie mogli uwierzyć, jak to wszystko otrzymali, ale dopiero po obejrzeniu filmu skierowanego do nich, zobaczyliśmy ich radość z niedowierzaniem. 

Dyplom Grzecznego Dziecka Elfi

Samo projektowanie filmu nie było wcale takie trudne. Na każdym etapie personalizacji Elfi podpowiada, co robić. W międzyczasie dodaje się ciekawe fotki z życia wzięte i dodam od siebie, że te na spontanie są najlepsze! No i oczywiście, co roku dodawany jest nowy filmik do kolekcji, w tym roku jest to sekret Mikołaja, także jest w czym wybierać.
 

Wszystko wyszło GENIALNIE. Chłopcy już nie mogą doczekać się Mikołaja, pieczenia pierniczków i śpiewania kolęd. Choć te święta będą inne niż wszystkie, ale za to w doborowym towarzystwie - najbliższych, bez których nie da się żyć!  
 
Dodam tylko, że filmik od Mikołaja oraz ich wrażenia podczas pierwszego oglądania znajdziecie na moim profilu instagram. 
 


Nic nie cieszy tak i nie dodaje magii świat, jak detale zaprojektowane według własnej wizji, prawda?

Radość i uśmiech na twarzy chłopców - bezcenne!
 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • zaobserwujesz mojego Facebooka
  • zaobserwujesz mojego Instagrama;

  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly