emailFB instagram

23 marca 2020

Plakaty w skandynawskim stylu


Poster Store jest relatywnie nową na polskim rynku, ale prężnie rozwijającą się firmą, która została założona w 2016 roku w Sztokholmie przez dwóch braci - Tobiasa i Oskara Renlund. Zgodnie z założeniami skandynawskiego minimalizmu, bracia kierowali się ideą, że sztuka powinna być dostępna dla każdego, a piękne rzeczy nie powinny być drogie.

Skandynawskie plakaty Poster Store tworzone są zarówno przez lokalnego projektanta, jak i we współpracy z cenionymi artystami z całego świata. Tym samym klienci mogą bezpośrednio obcować z prawdziwymi dziełami sztuki. Ogromna pasja Oskara do projektowania, połączona z zamiłowaniem Tobiasa do zarządzania firmą, doprowadziły do udanej ekspansji do 28 krajów w Europie, a także do USA i Kanady - liczba ta wciąż rośnie.


Domowe wnętrza stają się dużo bogatsze, kiedy urozmaicimy je w obrazy w minimalnym stylu. Od razu wydobywa się piękno, a minimalizm przemawia w każdym calu. W pokojach u chłopców pojawiły się plakaty dla dzieci o charakterze edukacyjnym, a jednocześnie motywującym. Przemawiające wartościami, które w dniu dzisiejszym są traktowane jak powietrze, a tak naprawdę są bardzo wartościowe. 
Skandynawskie plakaty drukowane są lokalnie na ekologicznym papierze, pochodzącym ze szwedzkiego zakładu papierniczego Lessebo bruk. Montaż obrazów jest bardzo prosty. Z pełną dbałością o każdy szczegół, wszystkie detale są bezpiecznie zapakowane oraz zabezpieczone przed uszkodzeniem w transporcie, zanim dotrą do klienta. Nawet transparentne tworzywo posiada dodatkową folię zabezpieczającą przed uszkodzeniem. W ofercie sklepu znaleźć można również wzmocnione ramki aluminiowe w kolorze błyszczącego złota, miedzi, srebra i matowej czerni. Nie zabraknie tu także drewnianych ramek wykonanych z prawdziwego drewna dębowego, orzecha włoskiego oraz drewna sosnowego z czarno-białymi wykończeniami. W naszym zamówieniu postawiliśmy na drewniane ramki w kolorze czarnym oraz z drewna bukowego.


Artystyczne obrazy i grafiki inspirowane skandynawskim designem doskonale pasują do każdego domu i wystroju wnętrz. W ofercie Poster Store znaleźć można między innymi wyselekcjonowane obrazy do kuchni, sypialni, salonu, grafiki modowe, plakaty dla dzieci, reprodukcje obrazów, obrazy na ścianę inspirowane naturą i sztuką nowoczesną oraz fotografią. Do wyboru mamy również artystyczne plakaty Selection, stworzone przez utalentowanych artystów, takich jak Tove Frank, Vee Speers i Love Warriors. Na stronie internetowej sklepu znaleźć można również gotowe inspiracje w każdym stylu, które pomogą w stworzeniu galerii ściennej, pasującej do każdego mieszkania. Jestem fanką już dłuższy czas Curt'a Cobain'a oraz jego zespołu Nirvana, którzy z wielkim hukiem przeszli do historii i dla wielu osób są mega inspiracją. 


Zmiany w pokoikach chłopców już dawno chodziły za nami i uwielbiamy bliskim sprawiać prezenty! Już wiemy od kilku dni, że udało nam się trafić w gust naszych bliskich. Chłopcy z uśmiechem na twarzy przypatrują się co jest na plakatach napisane oraz narysowane. Odgadują z jakiego filmu czy bajki mogą byś skojarzenia no i dowiedzieli się również jakie znaczenie ma łapacz snów. Wiedzę wciągają niczym gąbka, wiec to fantastyczny czas na takie nowości również dla nich. My natomiast chwytamy pełny oddech na spacerkach rodzinnych z dala od zgiełku miasta. Oczyszczamy się od natłoku zdarzeń i można na spokojnie wyznaczać swoje nowe cele. Tam się wyciszamy, natomiast chłopcy zawsze są tam głośno. Dlatego nie mogło zabraknąć plakatów z naturą. 

Dla Was również mam niespodziankę: Kod rabatowy dla womenspassions30, który obejmuje 30% zniżki na plakaty, 
z wyłączeniem plakatów Selection. Kod jest ważny do 19 kwietnia do północy! 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:


  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly