emailFB instagram

06 stycznia 2020

Podsumowanie roku 2019

Podsumowanie 2019 roku
Podsumowanie roku zawsze mi się kojarzyło z rachunkiem sumienia. Choć w tym wypadku, jakim jest moje podsumowanie roku w blogowaniu, nie jest wcale rachunkiem sumienia. Progres z roku na rok jest większy, co widać gołym okiem podczas sprawdzania statystyk. Wszystko zaczęło się tak całkiem spontanicznie podczas sprawdzania tych statystyk.. od tamtego czasu minęło ponad dwa lata. Teraz weszło mi to w nawyk. Wiem jednak, że to był dobry wybór...

Podejrzewam, że jesteście ciekawi co się u mnie zmieniło, że jest lepiej. No to zaczynamy... Skupiłam się przede wszystkim nad jakością pisania tekstów na blogu. Doszłam do wniosku, że nie muszą być one wcale długie, aby były to wartościowe teksty i dobrze zauważalne w przeglądarkach. Wiadomo, że nie obeszło się od podstaw pisania takich tekstów, czyli podstaw SEO. Dodatkowo zaczerpnęłam informacji z zewnątrz. Wiadomo, że każda wiedza jest ważna. 

Podsumowanie 2019 roku womenspassions

W ubiegłym roku o tej porze, publikując podsumowanie 2018 roku, byłam mega zadowolona widząc progres u siebie. Dziś mam inne podejście do tego, bo to jest dopiero początek tego, co mam na dzień dzisiejszy. Z kilkoma firmami również pożegnałam się, bo barter ma wiele do powiedzenia, skoro prowadzi się firmę. Poprzez takie zagrania zrobiłam selekcję i wiem na czym stoję dziś i wiem czego też oczekuję od innych. 

womenspassions.pl

2019


2018

womenspassions blog


Gołym okiem - jak widać - jest zauważalny duży progres i to, co czytacie i oglądacie najczęściej. To dla mnie wskazówka i pewna motywacja do dalszego działania. Przybywacie tu i czytacie posty, jak i oglądacie zdjęcia. Fajnie, że jest również przekierowanie na mój ig, jak i fanpage. Jestem zadowolona z tego co robię oraz sprawia mi to mega przyjemność. 

Ogromna motywacja do dalszego działania mnie napawa z każdej strony, kiedy widzę swoje statystyki co miesiąc i teraz te - biorąc je z całego ubiegłego roku. 

Co dalej? Czas pokaże... Nadal nie robimy żadnych postanowień, ani nie mówimy o nich głośno, bo po prostu szlag je trafia gdzieś tam w późniejszym czasie. Działamy na spontanie, co nam najlepiej wychodzi i jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.Chciałam Wam ogromnie podziękować za to, że jesteście tu ze mną. Mam nadzieję, że znajdziecie tu też swoją odskocznię od otaczającej Was rzeczywistości, jak również tematy publikowane tu na blogu będą dla Was inspiracją 💕

Teraz mam do was ogromną prośbę - napiszcie mi proszę w komentarzu to, co chcielibyście aby tu zaistniało - jakie zmiany bądź jakiej tematyki chcecie tu więcej? To dla mnie jest mega ważne, bo tworzę to wszystko dla Was  💕Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly