emailFB instagram

04 stycznia 2019

Podsumowanie roku 2018W ubiegłym roku pierwszy raz postanowiłam się z Wami podzielić swoimi statystykami. W sumie wyszło to dość spontanicznie, kiedy z ciekawości sama zaglądnęłam do nich i tak o porównałam sobie je z ubiegłym rokiem. Byłam zaskoczona, że jest progress!


Postanowiłam, że w tym roku również tego dokonam, bo włożyłam w rozwój bloga jak i kanałów social media sporo pracy. Tak pracy, bo od lipca założyłam też działalność gospodarczą, która do dziś utrzymuje się (oby nie zapeszać) na powierzchni. 

Podejrzewam, że jesteście dość ciekawi jak mi to wszystko wyszło. Napiszę tylko, że wzięłam nieco inne współczynniki pod lupę. Są one nieco ważniejsze, niż te, jakie pokazywałam do tej pory.


2017


2018


Widzę duży progres w liczbach. To dla mnie wskazówka i pewna motywacja do dalszego działania. Przybywacie tu i czytacie posty, jak i oglądacie zdjęcia. Fajnie, że jest również przekierowanie na mój ig, jak i fanpage. Jestem zadowolona z tego co robię oraz sprawia mi to mega przyjemność.

Co dalej? Czas pokaże... W tym roku również nie mamy żadnych postanowień. Działamy na spontanie, co nam najlepiej wychodzi. 

Chciałam Wam serdecznie podziękować za to, że jesteście tu ze mną. Mam nadzieję, że znajdziecie tu też swoją odskocznię od otaczającej Was rzeczywistości, jak również tematy publikowane tu na blogu będą dla Was inspiracją 💕


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:
  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly