emailFB instagram

08 marca 2019

Wyciskasz? Bo my dalej wyciskamy, ale tym razem z wyciskarką wolnoobrotową Hurom One Stop (H-AI) + przepisy


O tym, że wyciskamy soki już wiecie od dawna. Weszło nam to w nawyk i regularnie pijemy soki. Powód jest jeden - dla zdrowotności. Wolnoobrotowa wyciskarka jest przy tym najlepsza, bo w naturalnie niskich obrotach i odpowiednio niskiej temperaturze wyciśnie nam same witalności z warzyw i owocków. 

Od ponad tygodnia używamy najnowszej przełomowej wolnoobrotowej wyciskarki do soków firmy Hurom. Model Hurom One Stop (H-AI) to absolutnie przełomowa i innowacyjna wyciskarka do soków. Posiada najlepsze cechy poprzednich modeli Alpha i Alpha Plus tj. najwyższa jakość wykonania, jakość soku oraz wydajność. Produkt klasy Premium. 
Nowy model Hurom One Stop (H-AI) ponownie wyznacza trendy w branży - wyszukany i użyteczny design, największy na rynku otwór wsadowy aż 12cm oraz - co najważniejsze - funkcja samoczynnego wyciskanie soku. Wystarczy załadować misę produktami i włączyć wyciskarkę a sok wyciska się samoczynnie. W tym czasie użytkownik może zająć się czymś innym oszczędzając czas.W zestawie druga, wygodna podwójna komora

W zestawie druga podwójna komora wsadowa, która umożliwia ciągłe wrzucanie produktów do wyciskarki. Podwójna komora może być montowana i demontowana jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dwa otwory wsadowe przyspieszają wkładanie składników a tym samym przygotowanie soku.

Komora wsadowa „One stop”

Rozdrabnia składniki i przenosi je do misy
Pionowa ułożenie elementów ułatwia opadanie miąższu
Pochylona o 3 stopnie podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli 

Podstawą technologii Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie składników do misy.

 1. Rozdrabniacz obraca się i tnie składniki. Dwa ostrza S-Blade w kształcie litery S rozbijają wrzucone składniki i popychają w dół wyciskarki.
 2. Ostrze C-Blade w kształcie litery C przecina składniki i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół.
 3. Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, ułatwiają płynne przechodzenie składników.

Montaż i demontaż jest wyjątkowo łatwy i intuicyjny. Nie trzeba nawet zaglądać do instrukcji, aby sobie z nim poradzić. Również z myciem nie mam problemu. Można wszystko dokładnie umyć pod bieżącą wodą. Dołączona do zestawu szczoteczka zapewni wyczyszczenie komór wyciskarki w najbardziej niedostępnych miejscach.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100


Nasza przygoda z sokami zaczęła się już ponad rok temu, kiedy sama nauczyłam się na błędach żywieniowych swoich pociech. Uświadomiłam sobie wówczas, że trzeba coś z tym zrobić. Odstawiłam cukier na rzecz miodku m.in. dostarczanego z pasieki mojej babci. Więcej wartościowa dieta w witaminki i minerały zapewniła naszym łobuzom, że mniej chorują i są wulkanami energii. 

Dlatego chcę Wam przedstawić od dawna przez Was wyczekiwane przepisy na soki, które najczęściej robimy w ramach wzmocnienia, oczyszczenia czy też orzeźwienia. 


Sok na oczyszczenie i zarazem orzeźwienie organizmu robię najczęściej z większej dawki cytrusów (grejpfrut, mandarynka lub pomarańcza), jabłka i garści siemienia lnianego. Siemię lniane ma na celu wzmocnienie organizmu, ale również przyczynia się do oczyszczenia organizmu z niechcianych toksyn. Ostatnio zrobiłam go wczoraj, ale również np. wieczorem w tłusty czwartek, aby pozbyć się nadmiaru dawki cukru - zjadłam wówczas 3 pączki.  


Sok na wzmocnienie robię również z zielonych warzyw (zielona papryka, lodowa sałata i ogórek) z dawką czosnku oraz ananasa. Taki sok ma na celu wzmocnić nas organizm w witaminy oraz minerały i dodatkowo działa przeciwbakteryjnie. Robię go, kiedy organizm dopada przeziębienie, aby witaminki z grupy B i działanie czosnku nas wzbogaciło w swoje dobroczynne działanie. 


Sok z buraka, marchwi i jabłka to kolejny z tych soków na wzmocnienie organizmu i nie ukrywam jest naszym ulubionym. Sam sok z buraka nie bardzo nam smakuje, dlatego wzbogacam go w jabłko z marchewką, które są słodkie. Chłopcy go pochłaniają w mgnieniu oka. Z resztą możecie zobaczyć sobie u mnie na profilu instagram w IGTV jak reaguje nasza młodsza pociecha na niego, kiedy go robię :)
Dla nas nie ma nic cenniejszego od zdrowia, dlatego zawsze stawiamy na takie produkty, które nam pomagają je zdobywać i utrzymywać na dłuższy czas. A Wy robicie sobie takie soczki? Wyciskacie, jak my? 
Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:

 • pozostawisz komentarz pod postem
 • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
 • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
 • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


 • Brak komentarzy:

  Publikowanie komentarza

  Printfriendly