emailFB instagram

11 marca 2019

Uwieczniam najlepsze momenty na obrazach z płótna


Pewnie mi przyznacie rację, że w ubiegłym roku jesień była cudowna, prawda? Pełna kolorów, ciepła oraz jak na polską jesień przystało była długa, co dało się dopiero zmianę pogody wyczuć dopiero późnym grudniem. Jesienią robiłam mnóstwo fotek, które umieszczałam też w kanałach social media, jak również wywoływałam fotki dla bliskich

Przyszła jednak pora, aby wydrukować fotki również w formie obrazu na płótnie. Postanowiłam, że fotkę mojego autorstwa  'kolory jesieni' wydrukuję w Galerii Druku

Obraz na płótnie przyszedł bardzo szybko firmą kurierską. Zapakowany był w papier kolorowy - niczym prezent niespodzianka. Po odpakowaniu byłam miło zaskoczona jakością wydrukowania obrazu, jak również jego fachowego wykończenia. 

Obraz póki co jest zamontowany w salonie, jednak zmieni swoje miejsce. Na jego miejscu lada dzień umieścimy naszych chłopców - też na obrazie z płótna. 
Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania oraz dostarczenia obrazu. Jest świetnym rozwiązaniem jako właśnie prezent dla naszych bliskich. Na stronie można zamówić sobie dowolny obraz w różnych rozmiarach, jak również ze swoją fotką. Są też rozwiązania, aby wybrać już gotowy projekt, jaki znajdziecie w galerii na stronce. Polecam się rozejrzeć na niej, jeśli myślicie nad takim ciekawym rozwiązaniem dla znajomych albo samych siebie.

Lubicie tego typu rozwiązania w formie prezentu dla bliskich?

Uwieczniacie swoje najlepsze momenty na fotografiach? 


Zainteresował Cię ten post? Miło mi będzie, kiedy:  • pozostawisz komentarz pod postem
  • udostępnisz go u siebie w mediach społecznościowych(wpis TUTAJ) 
  • zaobserwujesz mojego Facebooka ;
  • zaobserwujesz mojego Instagrama ;


  • Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Printfriendly