emailFB instagram

05 kwietnia 2018

Sakramento.pl | Sakramentalne ozdobyWokół mnie moi znajomi teraz już kasają rękawy i organizują na termin majowy Świętą Komunię swoich pociech. Już nie raz słyszałam o samej organizacji, detalach oraz Tym najważniejszym - przyjęciu Jezuska do swojego serca. Dzieci pierwszokomunijne uczą się Dekalogu oraz innych modlitw, chodzą do kościoła na msze święte. Z obserwacji zauważyłam, że sporo czasu to wszystko zajmuje. Migiem czas poleci i nasi chłopcy będą mieć Pierwszą Komunię Świętą. W ostatnim czasie trafiłam na bardzo ciekawą ofertę prosto z Sakramento.pl, w którym znalazłam nie tylko detale, które wzbogacą tą ważną uroczystość, ale również ozdoby na chrzest, jak i dekoracje ślubne.

Z bogatej oferty sklepu wybrałam dla chłopców białą elegancką koszulę na długi rękaw wraz z muchą, jak również osobną w zestawie muchę. Fakt, koszula, jak i muszka są przeznaczone do Komunii Świętej, jednak u nas będą zdecydowanie elegancko ubierani chłopcy, jeżeli sytuacja będzie tego wymagać. Koszula, jak i muszki są wykonane z wysokiej jakości materiałów przez polskiego producenta. Są uszyte z dbałością o każdy detal. Jako córka szwaczki, sama również zwracam uwagę, jak jest uszyty dany ubiór czy detal ozdobny. Muszki oraz koszula wypadły bardzo dobrze - zero zaciągnięć, czy też prujących się szwach. Kolejne produkty są już typowo ozdobne do salonu. Wybrałam piękny bieżnik flizelinowy w kremowo złotym kolorze, boki bieżnika zdobi kwiatowy ornament. Świetnie prezentuje się na stole, jako ozdoba, jak również jako codzienna ozdoba stołu. Bardzo dobrze wchłania, kiedy przez przypadek coś się rozleje. Jakościowo sprawdza się bardzo dobrze i jest bardzo ładny. Kolejny przedmiot to desingerski świecznik w skandynawskim stylu, który wpadł mi w oko od pierwszego spojrzenia, Świetnie wkomponował się we wnętrze naszego salonu. Dokupiłam nie tak dawno do niego świeczki i zdobi nasz stół w salonie. Modna kolorystyka - połączenie czerni z miedzią idealnie pasuje do niemal każdej aranżacji. Można w nim umieścić cztery proste świece, a w pustej wnęce postawiłam kwiat w doniczce.

Wybierając produkty w Sakramento.pl stawiałam na funkcjonalność, jak i design. Do Świętej Komunii chłopców jeszcze trochę czasu, jednak mam nadzieję, że są tu osoby, które z pewnością znajdą coś dla siebie na te ważne uroczystości swoje lub Waszych najbliższych. Każda uroczystość jest ważna i godna zapamiętania, więc z pewnością piękne i eleganckie detale idące w parze z modą oraz nowoczesnością są godne polecenia. Jestem ciekawa, czy Wam coś ze sklepu przypadło do gustu.

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly