emailFB instagram

18 kwietnia 2018

Philips | Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro Max FC6822 25V - projekt TRND

Porządek w naszym mieszkaniu musi być. Może w ciągu dnia tego nie widać, bo różnego rodzaju przedmioty są naprawdę wszędzie - tak to już jest przy małych dzieciach. Codziennie sprzątamy - czy to rano, czy wieczorem. Staramy się, aby kurz nie kumulował się zbytnio, gdyż to po pierwsze nie wygląda za dobrze, a po drugie nasi chłopcy to alergicy. Alergeny eliminujemy jak tylko możemy, aby ta alergia mijała im jak najłagodniej. Szybkość sprzątania jest dla mnie ważna - resztę czasu wolę tak nadzwyczajnie poświęcić rodzinie, bądź na swoje pasje. Przez ostatni czas w mega szybkim tempie sprzątamy właśnie odkurzaczem bezprzewodowym SpeedPro Max FC6822 25V z nasadką z funkcją zasysania 360°.

W sprzątaniu przede wszystkim stawiam na to, aby jak najwięcej kurzu oraz roztoczy było zwalczone. Chłopcy wszędzie się bawią, nawet pod swoim łóżkiem, tworząc dla ciuchci jamy czy tunele. Nie zabraniamy im, bo to dla nich frajda. Dlatego też takie zakamarki muszą być czyste. Spodobało mi się w odkurzaczu, że wielofunkcyjny zintegrowany moduł ręczny, szczelinówka i szczotka są dopasowane do różnych powierzchni i zakamarków. odkurzenie domowych wentylatorów czy odkurzenie samochodu nie sprawiło nam żadnego problemu. Bardzo pozytywną funkcją jest to, że ogólnie odkurzacz jest beprzewodowy, ładujemy go i można nim sprzątać na jednym ładowaniu do 65 minut. Można nim manewrować, bo jest elastyczny w użyciu i lekki. Bezworkowa technologia PowerCyclone 8 zapewnia dłuższą moc ssania.
W naszej codzienności jednak najbardziej sprawdza się jako odkurzacz ręczny, gdyż szybko i skutecznie można posprzątać wcześniej wysypane okruszki przez chłopców. Sprawnie i szybko odkurza samochód oraz zbiera kurz z mebli. Sami zobaczcie na filmiku.


Po krótce pisząc - bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max FC6822 25V nie tylko skutecznie czyści, ale również pełni funkcję samochodowego odkurzacza. Jak dla mnie jest to naprawdę fajna opcja zakupu, bo można oszczędzić na dodatkowym zakupie kolejnego sprzętu, jakim jest odkurzacz samochodowy.


Podsumowując, wszyscy jesteśmy zadowoleni z funkcjonalności oraz skuteczności tego odkurzacza, gdyż jest dla nas w chwili obecnej bardzo pomocny i dużo szybszy w działaniu od odkurzacza, jaki posiadamy. Jego rozmiar i design jest w sam raz wkomponowany do naszego mieszkania. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z niego i oby nam jeszcze długo służył! Dziękujemy za udział w projekcie TRND

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly