emailFB instagram

07 września 2017

Kitchen Craft | Le'Xpress, Szklanki oraz filiżanki z podwójną ściankąJuż od dawna myślałam, aby nabyć szklanki i filiżanki z podwójna ścianką. Są one eleganckie i przede wszystkim z przyjemnością pije się kawkę z najbliższymi oraz milej płynie czas. Każdy z zestawów zawiera dwie szklanki zapakowane w ozdobne kartoniki. 

Le"Xpress to kolekcja brytyjskiej firmy Kitchen Craft. Każda linia producenta ma własny niepowtarzalny styl, co z pewnością przełożyło się na fakt, iż firma zdobyła kilkanaście międzynarodowych nagród i tytułów.


Zestaw: 2 sztuki / Cena: 135,99 złKażda ze szklanek ma pojemność 325 ml. Wykonane są ze szkła i co mnie bardzo cieszy - można je myć w zmywarce. w tych szklankach robię zazwyczaj lattee macchiatto. Smakuje wyśmienicie przy czymś słodkim oraz babskich ploteczkach. Szklanki są bardzo eleganckie i można nacieszyć oko tak zrobioną kawką. Właśnie popołudniowa taka warstwowa kawka wykonana w nich to czysta przyjemność. 

Zestaw: 2 sztuki / Cena: 90,99 złTe filiżanki są przeznaczone również do kawki, jednak częściej pijemy w nich soki. Zaczęliśmy w nich spożywać już ponad tydzień temu, dzień w dzień, syrop z czarnego bzu, który  wspiera odporność. Każda z filiżanek ma pojemność 250 ml, czyli taka standardowa pojemność szklanek. Również można je myć w zmywarce. Przyjemnie się z nich korzysta, tym bardziej, że są równie eleganckie jak powyżej przedstawione szklanki do lattee. 

Post udostępniony przez AniaM Blogerka kobiecych pasji (@womenspassions)

Każdy z tych zestawów można nabyć online w sklepie internetowym Fartuszek. Za tak eleganckie zestawy ta cena nie jest wygórowana, tym bardziej, że są to wysokiej jakości szklanki. A Wam się one podobają? 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly