emailFB instagram

17 maja 2017

Mincer Pharma | NEOHYALURON, Silnie ujędrniający krem na dzień N°901

Jak już wcześniej wspominałam po trzysiestym roku życia nasza skóra ma tendencję do hydrostarzenia skóry. Powistają pierwsze zmarszczki mimiczne i skóra traci jędrność. Dlatego wolę zapobiegać odpowiednimi produktami, które własnie chronią przed szybszym starzeniem się skóry. Zawarte w silnie ujędrniającym kremie na dzień N°901 są cztery warianty kwasu hialuronowego, który jest niezastąpiony w walce z oznakami starzenia się.Hydroaktywnie ujędrniający krem doskonale dopasowany do pielęgnacji odwodnionej skóry w ciągu dnia. Bazuje na czterech innowacyjnych formach kwasu hialuronowego, które redukują oznaki starzenia, silnie napinają i ujędrniają skórę. Efekt? Ochrona cery przed transepidermalną ucieczką wody z naskórka.


Hydrostarzenie to naturalny proces, w którym na skutek zmniejszania się ilości kwasu hialuronowego, skóra traci zdolność zatrzymywania wody. Efektem tego ubytku jest spowolnienie procesów odnawiania tkanek. Skóra staje się coraz słabsza. Pojawiają się na niej rysy i zagłębienia, które z czasem przeistaczają się w głębokie zmarszczki i bruzdy. Aby spowolnić ten proces konieczne jest zachowanie prawidłowego uwodnienia wszystkich struktur skóry. 

Linia NEOHYALURON™ to przełomowe spojrzenie na nawilżanie. Wykorzystując rozwiązania zainspirowane doświadczeniami medycyny estetycznej, skutecznie walczy ze zmarszczkami, redukując wszystkie oznaki utraty napięcia skóry i zapewniając spektakularny efekt liftingu. 

Innowacyjna formuła oparta jest na synergicznym połączeniu czterech form kwasu hialuronowego, które oddziaływują wielopoziomowo na poszczególne warstwy skóry: 

Podporowy kwas hialuronowy – jego zadaniem jest reaktywacja funkcji podporowej elastyny, stymuluje jej syntezę , a co za tym idzie wzmacnia elastyczność skóry;

Molekularny kwas hialuronowy – ta innowacyjna postać kwasu o zintegrowanej długości molekuł wiąże wodę i wypełnia strukturę naskórka aż do jego głębokich warstw, ułatwia także przenikanie do skóry innych aktywnych cząsteczek;

Siatki hialuronowe – na powierzchni skóry tworzą unikalną, zorganizowaną strukturę, wypełniając głębokie bruzdy i zmarszczki, zapewniając długotrwały efekt liftingu;

Mikrosfery hialuronowe – wytwarzają na powierzchni skóry silnie nawilżający hydrofilm, który stanowi barierę dla czynników zewnętrznych i zapobiega transepidermalnej ucieczce wody.

NEOHYALURON™ to hialuronowy mikrochirurg do zadań specjalnych, który pozwala uzyskać efekty zbliżone do zabiegów medycyny estetycznej , bez konieczności korzystania z radykalnych metod. Jednocześnie może stanowić uzupełnienie takich zabiegów, utrwalając ich efekty.Silnie ujędrniający krem na dzień N°901
Pojemność: 50 ml / Cena: 49,99 zł


Krem o śnieżnobiałym kolorze, jak i przyjemnie pachnący otrzymujemy w szklanym słoiczku. Aplikacja kremu jest łatwa i przyjemna. Dobrze wchłania się i nadaje skórze wygładzony oraz odświeżony wygląd. Idealnie nadaje się jako baza pod dzienny makijaż. dodatkową zaletą produktu jest dodatkowa dawka nawilżenia, która sprawia, że skóra staje się bardziej jędrniejsza. Uzywanie kremu przez dłuższy czas wraz z produktami, które nadają również odpowiedniego nawilżenia sprawia, że skóra jest bardziej promienna, staja się bardziej elastyczna, jak również odpowiednio nawilżona. Krem jest wydajny, więc i na dłuższy czas wystarcza. Do nabycia w drogeriach Rossmann. Polecam! 

Aneczka 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly