emailFB instagram

06 maja 2017

Lirene | DERMOprogram seria C+Dpro Vitamin Energy

Po trzydziestym roku życia niestety stają się widoczne pierwsze oznaki starzenia skóry. Spada znacznie wtedy poziom nawilżenia oraz pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne. Dodatkowy wpływ na kondycję skóry ma niewystarczająca ilość witaminy D. Jedni sięgają wówczas pomocy w formie zabiegów i porad w medycynie estetycznej, a drudzy wolą od samego początku zadbać o siebie dobierając odpowiednie preparaty dla swojej skóry. W ostatnim czasie wybrałam serię C+Dpro Vitamin Energy do każdego rodzaju skóry. 


Dodatkowy wpływ na kondycję skóry ma niewystarczająca ilość witaminy D, dotykająca 80% osób w naszej strefie klimatycznej, co przyspiesza procesy powstawania zmarszczek. Skóra potrzebuje stymulacji – wsparcia energetycznego i dlatego Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene stworzyły innowacyjne rozwiązanie – kosmetyki C+Dpro Vitamin Energy, zawierające unikalny potrójny kompleks witaminowy.

Wit. Duo C – hybrydowe połączenie dwóch form witaminy C
1. Aktywna forma lipofilowa, zapewniająca doskonałe wchłanianie. Działa odmładzająco, rozświetla cerę i chroni DNA komórek skóry, niwelując negatywne skutki promieniowania UV.
2. Stabilna witamina C zamknięta w liposomach. Dociera do głębokich warstw skóry, stymulując syntezę kolagenu.
Wit D pro – stymuluje syntezę receptora witaminy D, likwiduje skutki jej niedoboru w skórze, wzmacnia barierę naskórkową i utrzymuje odpowiedni stopień nawilżenia.
Witamina E – znana i ceniona „witamina młodości”. Skutecznie walczy z oznakami starzenia oraz działa stabilizująco na witaminę C.


Pojemność: 200 ml / Cena: 15,49 złŻel umieszczony jest w przezroczystej butelce z aplikacją typu "klik". Jego konsystencja jest nieco gęsta i transparentna. Zawarte w nim pomarańczowe granulki bardzo dobrze oczyszczają skórę, jak również dostarczają witalności dla skóry. Skóra po umyciu jest świeża, gładka i pachnąca.

Pojemność: 30 ml / Cena: 26,99 zł

Serum jest ulokowane w eleganckiej przezroczystej buteleczce z pompką. Konsystencja serum jest transparentne o pomarańczowej barwie zawierające pomarańczowe granulki. Konsystencja jest wodnisto-żelowa, ale nie przeszkadza to w żaden sposób wchłaniać się we wcześniej oczyszczoną cerę. Codzienna pielęgnacja serum potwierdziła to, już po jego pierwszej aplikacji, cera stała się bardziej wygładzona. Do tej pory nie uczuliło jak i nie podrażniło cery. Jego minusem jest jednak słaba wydajność, aczkolwiek nadrabia to jego skuteczność!


Pojemność: 50 ml / Cena: 24,99 zł
Krem o śnieżnobiałym kolorze, jak i przyjemnie oraz orzeźwiająco pachnący otrzymujemy w szklanym słoiczku. Zawarte w nim drobinki mają na celu dodać nam kolorytu cery, jak również jej orzeźwienia. Aplikacja kremu jest łatwa i przyjemna. Dobrze wchłania się i nadaje skórze wygładzony oraz odświeżony wygląd. Idealnie nadaje się jako baza pod dzienny makijaż. Również nie uczulił i nie podrażnił skóry. Miło się z niego korzysta! 

Cała seria C+Dpro Vitamin Energy jest bardzo dobry na dodanie naszej skórze orzeźwienia, jak i odświeżonego wyglądu. Szata graficzna serii jest pomarańczowym kolorze. Elegancka i kunsztowna. Każdy z produktów spełnia się u mnie. Co prawda z wydajnością jest średnio, aczkolwiek ich dobra jakość wyrównuje ten niedosyt. Dostępne są w drogeriach np. w Rossmann oraz online. Każda z nas powinna ich wypróbować w tym sezonie, bardzo dobrze przygotowują skórę do wiosennej aury. Polecam!

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly