emailFB instagram

05 kwietnia 2017

Tosave | Moje pierwsze zamówienie

Pewnego dnia dostałam fajną propozycję z sieciówek azjatyckich Tosave. Podobny mają asortyment jak i większość nam znanych sklepów internetowych z tamtejszego regionu. Spodobało mi się kilka rzeczy i zamówiłam. Jedyny mankament tego wszystkiego, że paczka, która szła do mnie ponad dwa tygodnie nie była rejestrowana. Miałam obawy, że w ogóle ją otrzymam. Aż tu nagle pewnego dnia dostałam awizo do skrzynki. Na poczcie otrzymałam właśnie przesyłkę z Tosave. Dzisiaj na blogu o jej zawartości.


Cena: 13,43 $Zestaw wzięłam z myślą o chłopcach. Bardzo lubią tą bajkę oglądać. A sam fakt otrzymania nowego zestawu piesków był bardzo radosny! Zabawki do dziś im służą. Bawią się, a Bartuś naśladuje odgłosy piesków, samochodów i samolotu. Dodatkowym autem jest to, że można wyciągnąć pieski z pojazdów i bawić się nimi poza pojazdami. Plastikowe małe i poręczne zabawki, dzięki którym nasi chłopcy spędzają bardzo ciekaw i pełne wrażeń chwile. Z nimi zabawa zawsze przednia!

Cena: 7,30 $


Zdjęcie powyżej przedstawia aplikacje zamku oraz zakończeń kieszonek. Fajnie uszyta i lekka sukienka w sportowym stylu. W sam raz na wiosenne dni. Lubię tego typu sukienki. Są wygodne i fajnie się je nosi! :)

Cena: 6,08 $


Bluzka uszyta z bardzo lekkiego i cienkiego materiału w kolorystyce militarnej. Świetny dekolt połączony z chokerem. Wygodna, mega wygodna! bardzo lubię ją nosić. Ciuchy bardzo wygodne i fajne! Zabawki służą chłopcom, więc zdecydowanie stwierdzam, że zamówienie jest w porządku. Jakościowo dla nas pasują. Jedynie przez tą nierejestrowaną przesyłkę mam obawy. Aczkolwiek są do wybrania różne opcje wysyłki. Te rejestrowane są płatne. W każdym razie zamówienie spełniło nasze oczekiwania. I zachęcam do zapoznania się z całym asortymentem sklepu internetowego. 


Aneczka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly