emailFB instagram

10 kwietnia 2017

Baby Dove | Seria Rich Moisture

Nasi chłopcy od niedawna zaczęli używać kosmetyków pielęgnacyjnych przeznaczonych właśnie dla najmłodszych. Na polski rynek kosmetyczny wkroczyło Baby Dove, która wypuściła dwie serie - Rich Moisture oraz Sensitive Moisture. Chłopcy korzystają z tej pierwszej do dziś. Przyjazne są dla skóry najmłodszych. Dbają oraz pielęgnują ich skórę. Dziś nieco więcej o nich. 


Bardzo spodobał nam się zestaw, jaki nasi chłopcy otrzymali. Nasz Bartuś od razu zaczął je testować po swojemu 😉Szczerze napiszę, że bałam się ich używać dla atopowej skóry synka. Doprowadzona jest od dłuższego czasu można napisać do idealnego stanu. Korzystamy z emolientów natłuszczających oraz środków pozwalających mu zachować zdrowy wygląd skóry. Baby Dove pomimo niektórych składników, które może w jakimś stopniu mogą (a nie muszą) szkodzić wrażliwej i problematycznej skórze, pozwoliliśmy sobie na stosowanie kosmetyków u Bartunia. Równie dobrze z kosmetyków pielęgnujących korzysta nasz przedszkolak. Jak wypadły kosmetyki Baby Dove? To już poniżej :)BABY DOVE, RICH MOISTURE, HIPOALERGICZNE CHUSTECZKI PIELĘGNACYJNE

50 sztuk / Cena: 8,99 złSą delikatne dla skóry naszego Bartusia. Są bezzapachowe. W miejscach pieluszkowych delikatnie czyszczą jego ciałko i chronią przed bakteriami. używamy ich codziennie po kilka razy i sprawdzają się bardzo dobrze. Najważniejsze dla mnie jest jednak to, że mają odpowiednie nawilżenie oraz nie pozostawiają kleistej warstwy na ciele. To już nasze któreś z kolei, bo te idą nam szybko nie tylko w czasie przebierania pieluszek, ale również zabieramy je na spacerki. 

BABY DOVE, RICH MOISTURE, KREM PRZECIW ODPARZENIOM
Pojemność: 45 g / Cena: 9,99 złKrem o zbitej konsystencji. Posiada śnieżnobiały kolor oraz jest bezzapachowy. Używałam tylko raz, kiedy w pachwince synka pojawiło się lekkie zaczerwienienie. Rano i wieczorem aplikowałam cienką warstwę kremu właśnie w to miejsce i na następny dzień nie było śladu. Fajnie sprawdza się i warto go nieć pod ręką, bo tak naprawdę nie wiadomo kiedy będzie nam potrzebny. 


BABY DOVE, SENSITIVE MOISTURE, EMULSJA DO MYCIA CIAŁA I WŁOSÓW
Pojemność: 200 ml / Cena: 13,99 złEmulsja do mycia włosków i ciała chłopców jest bardzo wydajna pod względem użyteczności. Jedno naciśnięcie pompki powoduje, że ilość wydobytej emulsji dobrze myje włoski chłopców. Emulsja dobrze pieni się jednocześnie myjąc ich delikatną skórę głowy. Nie szczypie w oczy oraz dobrze myje ich ciałka. Kosmetyk sprawdził się u naszych alergików, tym bardziej, że nie spowodowała żadnych podrażnień oraz nie wywołał alergii. 

BABY DOVE, RICH MOISTURE, SZAMPON DLA DZIECI
Pojemność: 200 ml / Cena: 11,99 złSzampon jak powyższa emulsja równie dobrze myje włoski naszych pociech. Jest bardzo delikatny dla ich skóry i włosków. Nie powoduje łupieżu. Delikatnie oczyszcza oraz dobrze się pieni. Nie mam problemu z jego spłukaniem z główki. Nie szczypie w oczy i jest bezzapachowy. Również jest wydajnym kosmetykiem pielęgnacyjnym. 

BABY DOVE, RICH MOISTURE, KOSTKA MYJĄCA DLA DZIECI
Pojemność: 75 g / Cena: 3,99 złKostka myjąca jest niewielkich kształtów i nie odbiega od designu reszty kostek myjących Dove przeznaczonych dla dorosłych. Kostka jest bezzapachowa, jednak skutecznie myje rączki chłopców każdego poranka i przy wieczornej toalecie. Fajnie pieni się i skóra po umyciu jest bardzo delikatna i dobrze umyta. 

BABY DOVE, SENSITIVE MOISTURE, BALSAM DLA DZIECI
Pojemność: 200 ml / Cena: 11,99 zł
Balsam jest bardzo dobrym uzupełnieniem po kąpieli chłopców. Kiedy osuszam ich delikatną skórę ręcznikiem, to następnie aplikuję balsam. Wykonuję wówczas okrężnymi ruchami masaż, aby balsam odpowiednio wchłonął się w ich ciało. Balsam jest delikatny i ma lekką konsystencję o śnieżnobiałej barwie. Jak reszta produktów z tej serii jest również bezzapachowy. Wydajność jego jest jednak średnia. Najważniejsze, że sprawdził się na skórze naszych alergików i nie podrażnił ich. Odpowiednio nawilża i nadaję skórze elastyczność na dłuższą chwilę. 


Wszystkie produkty z obu serii można nabyć stacjonarnie w drogeriach Rossmann. Nie tak dawno była świetna promocja 2+1, a dla posiadaczy karty Rossnę 2+2. Obkupiłam się wówczas chusteczkami nawilżającymi z serii Sensitive Moisture. Również sprawdzają się u chłopców. Na też promocji zaoszczędziłam wówczas prawie 60 zł. na dłuższą chwilę nam wystarczą spokojnie. 


U nas sprawdziły się bardzo fajnie wszystkie produkty, nie są tez wygórowane i łatwo dostępne! Polecam 😉
Aneczka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly