emailFB instagram

12 kwietnia 2017

Fisher Price | Bing ‒ serialowy przyjaciel przedszkolaków zaprasza do fantastycznej zabawy!

W pełnym zabawy świecie rezolutnych przedszkolaków pojawili się nowi, niezwykli przyjaciele! Fisher-Price prezentuje najnowszą linię zabawek inspirowanych wyjątkowym, edukacyjnym serialem animowanym Bing, w której znalazły się urocze przytulanki, wesołe figurki i zestawy inspirujące dzieci do odgrywania filmowych historii oraz tworzenia własnych scenariuszy zabawy. Tytułowy bohater ‒ ciekawski królik Bing ‒ wraz ze swoimi przyjaciółmi zaprasza maluchy do wspólnej zabawy i nauki rozwiązywania małych-wielkich problemów. Przedszkolaki mogą się identyfikować z naszym małym bohaterem, ponieważ i one każdego dnia muszą się mierzyć z podobnymi kłopotami.


Kiedy ma się trzy lata, każdy dzień jest pełen wyzwań, a najprostszym czynnościom towarzyszą niekiedy bardzo silne emocje. Małe dzieci odczuwają je niezwykle intensywnie: od radości, przez smutek czy rozczarowanie, aż po złość i zdenerwowanie. Krótkie serialowe historie tytułowego bohatera ‒ królika Binga ‒ odwzorowują wesoły świat przedszkolaka. Świat pełen zabawy i uśmiechu, w którym nie brak radości, ale i codziennych wyzwań. Maluchy muszą się nauczyć, jak radzić sobie z frustracją, gdy rozpuszczone lody spadną na ziemię, ukochane kalosze okażą się za małe albo deszcz zrujnuje plany spacerowe. Bing z pomocą swych przyjaciół znajduje proste rozwiązania w takich trudnych sytuacjach i uczy dzieci, jak radzić sobie z niełatwymi emocjami. Odkrywając świat wraz z Bingiem, przedszkolaki zauważają, że nie tylko one zmagają się na co dzień z przeróżnymi problemami. Filmowe przygody, przedstawione w zrozumiały dla maluchów sposób, wprowadzają dzieci w zasady funkcjonowania otaczającego je świata, uczą radzenia sobie z emocjami oraz ponoszenia konsekwencji podejmowanych decyzji. Teraz, dzięki nowym zabawkom z linii inspirowanej serialem, dzieci mogą nie tylko oglądać przygody Binga, lecz także odtwarzać je lub wymyślać nowe historyjki podczas inspirującej zabawy.
Chcąc odtwarzać serialowe historie, maluch może teraz skompletować całą gromadkę filmowych przyjaciół Binga! Zobaczcie, kto pragnie dołączyć do zabawy – to urocze, kolorowe figurki czarnego króliczka i jego towarzyszy, które z łatwością mieszczą się w dziecięcym plecaku i zachęcają do pełnej emocji zabawy w domu i nie tylko! Zabawki stworzone zostały z największą dbałością o detale. Miękkie materiałowe uszka sympatycznych bohaterów aż się proszą, by za nie łapać, trenując przy tym zwinność małych rączek. Figurki dostępne są w zestawach złożonych z dwóch postaci. Są to duety, które najczęściej występują razem w serialowych historiach. Bing ze swoim opiekunem Flopem, jego przyjaciółka Sula z opiekunką Ammą czy kuzynka Koko z młodszym braciszkiem Charliem to tylko niektóre z dostępnych par przyjaciół gotowych do zabawy. Kolekcję uzupełnia sąsiad Pando na deskorolce.Na przeciw wielkiej przygodzie najlepiej wyruszyć jednym z serialowych pojazdów. Bing wraz ze swoim opiekunem Flopem już są gotowi i zaraz wybiorą się na radosną przejażdżkę! W Samochodzie Flopa wystarczy miejsca dla nich dwóch, jeszcze tylko Bing spakuje do bagażnika swoje ulubione przekąski i mogą ruszać w drogę. A może zrobią postój na coś jeszcze pyszniejszego? Gdy króliczy brzuszek zamarzy o marchewkowych lodach, z pewnością szybko odnajdzie krążącą po miasteczku Furgonetkę z lodami Julii. Trudno bowiem przegapić ten kolorowy pojazd ze smakowitym lodowym rożkiem na dachu i obrotowym głośnikiem. W zestawie z każdym pojazdem znajdują się dwie urocze figurki, gotowe by udać się wraz z maluchem w ekscytującą podróż. Specjalne miejsce dla kierowcy zajmie jeden z serialowych bohaterów, który na siedzenie obok może zaprosić swojego towarzysza i bez przeszkód zawieźć go wszędzie tam, gdzie podpowie wyobraźnia przedszkolaka.
Nasi chłopcy dobrze znają Binga i jego przyjaciół. Nie raz oglądali po obiadku bajkę w telewizji na kanale MiniMini+. Maciuś lubi się bawić maskotką oraz figurkami. Dołącza je do innych zabawek i stwarza sobie historyjki z ich udziałem. Bartuś bacznie obserwuje i próbuje dorównywać w zabawach starszemu bratu. Lubię ich obserwować jak się wspólnie bawią. Choć czasem łobuzują... 🙈 Jednak podejrzewam, że nie jestem tu sama spośród osób, które mają małe dzieci. Bartuś z Maciusiem wymieniają się przytulanką Bingiem - Kiedy Bartuś ma popołudniową drzemkę, to zabiera go do snu, a na noc zabiera go Maciuś. Więc jako tako potrafią się dzielić. Zabawki z serii Bing dostępne są w sieci SMYK oraz na smyk.com od 1 kwietnia br. Myślę, że mogą okazać się świetnym prezentem na zbliżającego się Zajączka. Dzieci czekają na niego z utęsknieniem, uwierzcie mi! :) Naszych chłopców już uprzedził zajączek! Przyniósł im kartkę za pośrednictwem Poczty Kartkowej. Chłopcy już niemogą się doczekać Zajączka 🐰
A u Was najmłodsi czekają na Zajączka? 🐰

Aneczka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly