emailFB instagram

19 kwietnia 2017

Zaful | Oby do lata...

Jeszcze nie tak dawno piękne słoneczko oraz godziny spacerków po okolicy. Dziś od słoneczka poprzez zachmurzenie, wiatry i nawet śnieg. Nie wiadomo jak się ubrać na dwór! Taka pogoda jest mega zdradliwa, bo bardzo łatwo można przegrzać się. Ale w głowie mi lato, wakacje - te sprawy... Dlatego moje kolejne zamówienie z Zaful było typowo wakacyjne. Sami zobaczcie. 


Postanowiłam sobie zamówić stroje dwuczęściowe, które z pewnością wykorzystam w tegoroczne wakacje. Pierwszy z nich to dwuczęściowy strój w stylu vintage  we wzorki z motywem kwiatowym. Kiedy go oglądałam na stronie to wpadł mi w oko. Długo miałam go w obserwowanych strojach. Jednak kiedy go otrzymałam okazał się  no jak dla mnie z bardzo dziewczęcy. Nie ma w nim czego, co by mnie w nim pociągało. Materiał całkiem fajny, kolorowy, ramiączka koronkowe i zakończenia stroju również. Fajny, aczkolwiek no nie do końca trafiony. 


Kolejny strój dwuczęściowy z motywem zieleni ma całkiem inny wzór stanika. Ma miseczki dopasowany do moich piersi. Pod względem komfortu oraz wzoru jest idealny! Bardzo mi spodobał się i jest wygodny. 


Do dwuczęściowych strojów dołożyłam lnianą tunikę z kwiatowym motywem. Jest bardzo wygodna, bardzo dobrze uszyta. Rękawy można podwinąć do góry i je zabezpieczyć. Posiada również kieszenie. Jest świetna! 


Kolejne zamówienie i jestem zadowolona z jakości produktów oraz komfortu noszenia. Po praniu nie tracą koloru oraz nie zmieniają swojego kształtu. Nie mam w sumie im nic do zarzucenia. Jestem zadowolona ze swojego wyboru, jaki dokonałam. 


A Wam co najbardziej wpadło w oko? 

Aneczka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly