emailFB instagram

04 kwietnia 2017

DermoFuture Technology | Pulsacyjny masażer do twarzy wzbogaconą 24-karatowym złotem

Są dni, że i mi odechciewa się wszystkiego. Takie egoistyczne kilka dni tylko dla siebie. Potrzebne są mi dni regeneracji, snu i dopieszczenia skóry ciała i twarzy. Jednak zapisane mi jest tam gdzieś u góry, że nie ma mowy o tym! Mam kochanych łobuziaków, którzy w ciągu dnia są coraz bardziej aktywni. Nie siedzą w miejscu - jak mama ;) Wieczorkiem, kiedy już smacznie pod kołderką śpią, to wskazane mi są chwile pielęgnacji twarzy i ciała. Lubię od czasu do czasu sięgnąć po pulsacyjny masażer do twarzy wzbogacony 24-karatowym złotem


Pulsacyjny masażer do twarzy z głowicą w 99,9% wzbogaconą 24-karatowym złotem, w kształcie litery T, ma szerokie zastosowanie odmładzające; głównie przeciwdziała starzeniu się skóry. Służy do stymulacji i masażu mięśni twarzy, wspomaga podtrzymanie owalu twarzy. Eliminuje zmarszczki wokół oczu, ust, podbródka, jak i szyi, poprawia kontur twarzy! Wystarczą zaledwie 2-3 minuty dziennie, by osiągnąć takie zaskakujące rezultaty! Naturalna struktura komórek ciała może być naruszona poprzez złe ciśnienie krwi, jak również starzenie się skóry, co jest głównym powodem jej opadania i zwiotczenia.
Cena: 150,50 złPosiada bardzo elegancki w minimalistycznym stylu kształt. Jest lekki i prosty w użyciu. Działa dzięki baterii, którą z czasem musimy wymieniać. Wystarczy kilka minut wieczorkiem poświęcić, aby nasza cera dostała kopniaka do działania. Dzięki takim zabiegom z czasem możemy zobaczyć rezultaty. Podczas delikatnych wibracji nasza skóra otrzymuje mikrodrgania, dzięki którym jej wygląd ma dużą szansę na poprawę. 


Zmęczenie dnia znika bardzo szybko, bo zabieg jest niesamowicie relaksujący oraz odpręża w bardzo szybkim czasie. Jednak na korektę mimicznych zmarszczek trzeba poczekać, ponieważ nic nie dzieje się natychmiastowo. Wskazana jest tu systematyczność oraz trochę cierpliwości. Mimo wszystko bardzo przydatne urządzenie, które podejrzewam polubiłaby każda z Was. Ja w każdym razem zaprzyjaźniłam się już z dobre kilka miesięcy temu! Polecam i Wam ;)


Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly