emailFB instagram

02 grudnia 2016

Inspiracje prezentowe pod choinkę..

Ostatnio będąc na zakupach w Rossmannie było akurat niecałą dobę po przyjęciu towaru (tego świątecznego). Chciałam coś już wybrać, ale tego tam tyle, że można zwariować i pochłonąć się bez reszty... dlatego wzięłam grudniowy Skarb, z myślą o tym, że ogarnę co tam ciekawego jest. Dziś Wam polecę kilka fajnych produktów, które my używamy i są naprawdę w porządku. 


Nie chciałabym, aby to były takie prezenty, które stałyby i zbierały kurz. Znam moją rodzinkę na tyle, że wiem co lubią. Myślę, że tegoroczny Mikołaj trafi w ich gusta.. ;)

Z pewnością polecam dla płci pięknej zestawy Dove, lubię do nich wracać, bardzo dobrze wpływają na ciało i zmysły. Polecam zestaw upominkowy z dodatkiem olejku arganowego oraz serię Cashmere comfort


Dla mężczyzn polecam zestawy AXE - zwłaszcza te czarne! Mojemu mężowi strasznie podeszły do gustu i używa do dziś. Świetne zestawy można teraz kupić i to w promocyjnych cenach :)Wiem, że moja rodzinka lubi prezenty spersonalizowane, tu mogę polecić eprezenty. :))


Znajdą się u mnie w rodzinie osoby, którzy są typowymi domownikami. Najlepiej zaszyłyby się w ulubionym fotelu z kubkiem ulubionej herbaty lub kawy i relaksowaliby się tak cały czas... dla nich też coś znalazłam.

Domowe brudy - u nich znajdziemy misz-masz domowych, jak i ogrodowych ozdób. Przytulne oraz ładne produkty, które ucieszą oko.Przytulny i delikatny koc ze 100% bawełny! Jest świetny i najlepiej sprawdza się podczas odpoczynku... ;)

... a o nasze zmysły zadba Osheri  Świetna alternatywa dla wszędzie już znanych janków. Dużo tańsze, a równie dobrze otulają przyjemnie nasze zmysły ;)


Nasz Maciuś wysłał już list do Świętego.. marzy mu się kilka zestawów zabawkowych z jego ulubionymi postaciami z bajek. Jednak naszych chłopców wyprzedził już Mikołaj. Poczta kartkowa zadbała o to, aby list od Świętego był szybko dostarczony 😎 ale ucieszył się jak dostał kartkę :)Tegoroczne święta będą rodzinne, pełno spotkań towarzyskich, smaczne i pogodne. Tak zamierzamy je spędzić i cieszyć się nowiną, że narodził się Jezusek 😍

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly