emailFB instagram

13 września 2016

Axe, Signature, #FindYourMagic

Mój Piotrek jest dla mnie oparciem, przyjacielem no i ma to COŚ, co pociąga mnie w nim. Jest pewny siebie, ma charyzmę oraz jest opiekuńczym ojcem, jak i wrednym zaczepiaką, kiedy mam chandrę. No i za to go kocham! Nie słodzę - po prostu jest tak :) Znamy oraz rozumiemy się jak przysłowiowe łyse konie i nie trzeba nam rentgena, aby wyczuć czy coś jest nie halo. Żeby nie było, że jest non stop między nami OK. Sa sprawy i sytuacje, kiedy mamy odmienne zdanie, jednak bardzo często idziemy na kompromis. Obydwoje lubimy spontany i szalone rzeczy, najlepiej wychodzą nam te, spędzone ze znajomymi oraz przyjaciółmi poza domem. Przez ostatni czas mój mąż testował kosmetyki AXE z serii Signature


Marka Axe koncentruje się na mężczyznach i ich poczuciu pewności siebie. Te niezwykle lubiane kosmetyki dla mężczyzn istnieją na rynku już od 25 lat, a dzięki ich jakości i wyjątkowemu zapachowi, są regularnie stosowane przez mężczyzn na całym świecie.Marka Axe znana jest także ze swoich zabawnych reklam, dzięki którym zapisała się w podświadomości klientów. Dzięki marce Axe mężczyźni mogą podkreślić swą charyzmę odpowiednim zapachem i oczarować wszystkie kobiety w swym otoczeniu!W ofercie marki Axe znajdziesz dezodoranty, żele pod prysznic czy wody po goleniu. Oprócz odpowiedniej pielęgnacji produkty te oferują przyjemny zapach, dzięki któremu poczujesz się świeżo i uwodzicielsko przez cały dzień. Możesz wybierać pomiędzy energicznymi, eleganckimi i klasycznymi zapachami. Produkty marki Axe są kluczem do twej pewności siebie!

Styl bez kompromisów.
Ochrona przed białymi i żółtymi śladami na ubraniach.
Dwa antyperspiranty obdarzone białą szatą graficzną. Ciekawe rozwiązanie antyperspirantu w kulce, jak i w spray'u. Osobiście jakbym miała wybierać, to wybór padłby na kulkę. Jednak dla męża nie ma to konkretnego znaczenia. Ma działać w upale oraz w aktywnym czasie. I tak jest. Na dodatek nie brudzi ubrań, ani nie pozostawia śladów. Dodatkowo przyjemnie pachnie. Ochrona jest utrzymana gdzieś z cztery godzinki. Także całkiem nieźle jak na upalne dni. 

ZAPACH NA KAŻDY DZIEŃ 
SIGNATURE: Agar i Wanilia
i

ŻEL POD PRYSZNIC

BLACK, Wyrafinowane nuty owocowo-cytrusowo-drzewne.Oba męskie kosmetyki są umieszczone w pojemnikach o czarnej szacie graficznej. Żel o transparentnej konsystencji o wyraźnym zapachu orzeźwiających owoców oraz drzew. Ciekawe rozwiązanie, aczkolwiek mąż woli typowo morskie i orzeźwiające zapachy żeli do kąpieli. Jeśli chodzi o mycie i spłukiwanie się, nie miał z tym problemów, także tu nie narzekał. Po dwóch tygodniach podczas wieczornych kąpieli pod prysznicem żel skończył się, także wydajność średnia. 


Spodobał mu się zapach dezodorantu. Po kąpieli i odświeżeniu się często sięga do dziś po niego. Osobiście, to bardzo lubię zapach wanilii, jednakże ten dezodorant jest to mieszanka wanilii z agarem. Również fajne rozwiązanie kompozycji zapachowej. Wydajny i czuć go bardzo długo po aplikacji. Nie pozostawia śladów na ciele oraz na odzieży. 

Piotrek jest zadowolony z większości kosmetyków Axe, często również sięga po żel pod prysznic, który dostępny jest w Biedronce. Jest to żel o mocno wyczuwalnych orzeźwiających owocach cytrusowych. Seria Signature jest dostępna np. w drogeriach Rossmann w cenach dostępnych na każdą kieszeń. Mąż poleca je tym mężczyznom, którzy wiedzą czego chcą od życia i biorą je garściami... :)

Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly