emailFB instagram

04 listopada 2016

DermoFuture Precision | Intensywna 30-dniowa kuracja odmładzająco–wygładzająca

Z tą recenzją czekałam dość długo, a to dlatego, że chciałam zobaczyć jak kolagen działa w czystej postaci, a jak w całym tym zestawie. Mając serum kolagenowe wykorzystałam go również do zabiegu wraz z mezorollerem. Doświadczyłam przez to ciekawych efektów dla mojej cery. Jest jesień, więc nawilżanie oraz natłuszczanie skóry jest teraz dla mnie na pierwszym miejscu. OK, aby nie przedłużać...


W ciągu 2 minut widoczne wygładzenie zmarszczek 100% kolagen + elastyna + koenzym Q10 Zabieg Dermofuture to intensywna kuracja trwająca 30 dni wygładza zmarszczki i linie mimiczne, poprawia jędrność skóry twarzy, szyi i dekoltu. Składniki aktywne (kolagen + elastyna) jest to globalny program liftingujący, strategia anti-age, mająca na celu wygładzenie zmarszczek, przywrócenie prawidłowego kształt owalu twarzy oraz zagęszczenie struktury tkanki tłuszczowej. Oparty na działaniu lineranym, polipeptydu zwanego tropoelastyną. To zabieg będący najnowszym narzędziem w walce o młodszy wygląd. Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu. Dla optymalnych rezultatów zaleca się stosowanie codziennie przez 30 dni. Zabieg wykonujemy wieczorem, tak aby skóra regenerowała się nocą. Kolagen i elastyna są podstawowymi składnikami tkanki łącznej w skórze. Kolagen jest białkiem, które odpowiada za odpowiednie nawilżenie, natomiast elastyna – za elastyczność i sprężystość skóry. Do pewnego wieku białka te są w sposób naturalny wytwarzane przez organizm. Jednakże wraz z postępującym procesem starzenia kolagen traci swoje zdolności wiązania wody, a produkcja elastyny – zanika (i skóra przestaje być w pełni elastyczna). Stąd – konieczne staje się uzupełnianie poziomu tych białek przy użyciu intensywnej 30 – dniowej kuracji. Kuracja odmładzająco - wygładzająca , zawiera zarówno kolagen jak i elastynę – składniki te bowiem doskonale się uzupełniają. Kolagen w postaci rozpuszczalnej w wodzie stanowi mieszaninę z hydrolizatem elastyny. Elastyna jest wykorzystywana skutecznie w preparatach do skóry starzejącej się, pomarszczonej lub nieelastycznej. Zalecana jest głównie dla skóry podatnej na tworzenie się zmarszczek lub utratę elastyczności szczególnie w obrębie szyi, dekoltu, rąk i wokół oczu. W takim połączeniu kolagen stanowi warstwę ochronną przed niekorzystnym oddziaływaniem otoczenia, a elastyna zapewnia optymalne nawilżenie i wygładza skórę. Kuracja polecana dla cery dojrzałej, noszącej pierwsze ślady zmarszczek, ale także suchej, zniszczonej oraz często narażonej na promieniowanie UV. EFEKTY: większa elastyczność zwiększona retencję wilgotności gładki, jedwabisty wygląd redukcja zmarszczek mimicznych

Zestaw (kolagen + elastyna + koenzym Q10)  / Cena: ok. 58 zł


Zabieg składa się z trzech kroków, gdzie musimy wymieszać dobrze na jednolitą masę zawartość jednej kapsułki elastyny z trzema jednostkami aktywnego kolagenu. Taką jednolitą konsystencję nakładam na wcześniej oczyszczoną cerę.Trzecim krokiem w tym zabiegu jest aplikacja koenzymu Q10, na wcześniej wchłoniętą konsystencję wykonaną z kapsułki elastyny oraz aktywnego kolagenu. 


Jeżeli mamy dobrze oczyszczoną cerę można naprawdę wyczuć jak kuracja pracuje. Miłe,  ściągające uczucie. Warto sobie wykonać taki zabieg na noc i stosować go regularnie. Cera przez dłuższy czas jest gładka, zmarszczki mimiczne wypełniają się, a skóra staje się napięta. Mega super uczucie!  


Miałam również okazję zrobić sobie przez ten czas mezoterapię samym aktywnym kolagenem. Również polecam, jeżeli macie mezoroller! Po nakłuwaniu naskórka, kolagen wchłania się i pracuje w głębszej jego warstwie. Całkiem ciekawe przeżycie, po którym efekty zostają na dłuższy czas. Polecam go tym, którym zależy na dobrym wyglądzie cery oraz jej odpowiednim nawilżeniu! 

Kurację testowałam dzięki Michałowi
 prowadzącego Twoje Źródło Urody.

Używaliście już jej?
Jak wrażenia?

Aneczka 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Printfriendly