emailFB instagram

01 lipca 2016

Tenex, DermoFuture Precision, Zestaw do mezoterapii z nanopeptydami i komórkami macierzystymi

Długo przymierzałam się do tego czy wogóle zacząć katować swoją cerę mezoterapią igłową. Myślałam, że to bardzo boli. Stwierdziłam, że nie będę tak się katować. Z drugiej strony ciekawość zżerała mnie bardzo, jak czytałam jakie są jej skutki przy regularnych zabiegach, nawet tych domowych. W końcu przełamałam się i w moje ręcę trafił zestaw  do mezoterapii z nanopeptydami i komórkami macierzystymi.


Mezoterapia igłowa to zabieg, który dostarcza naszej skórze potrzebne witaminy, wyciągi roślinne oraz inne drogocenne aktywne substancje. Cera każdej z nas ma różne potrzeby, więc dobieramy je sobie w zależności od potrzeb naszej skóry. Każda z nas również może sobie dobrać mezoroller z odpowiednią długością igiełek. 


Im dłuższe igiełki, tym mezoroller głębiej wkuwa się naszą skórę, dostarczając jej wybrane przez nas wcześniej preparaty oraz zabiegi stają się bardziej profesjonalne oraz specjalistyczne. 


Przez ostatni czas używam mezoroller z długością igiełek 0,2 [mm]. Jest on dostosowany do użytku osobistego w zaciszu domowym. 


Mezoroller jest to urządzenie w kształcie ruchomego wałeczka z cienkimi mikroigłami, które służą do mikronakłuwania skóry. To najnowsza technologia, opracowana, aby zmusić skórę do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcję kolagenu. Efektem działania mezorollera są mikrokanaliki w warstwie rogowej naskórka, które umożliwiają wniknięcie substancji aktywnych w głąb skóry. Skutkuje to widoczną redukcją zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych. W efekcie uzyskujemy długotrwałe wzmocnienie zarówno skóry właściwej, jak i naskórka.Do mezorollera była dołączona intensywna kuracja to twarzy z nanopeptydami i komórkami macierzystymi. Serum ma za zadanie pobudzić naskórek do regeneracji. Serum z nanopeptydami i komórkami macierzystymi o silnym działaniu przeciwstarzeniowym. Rewitalizuje komórki skóry, pobudzając procesy regeneracji i odbudowy. Podnosi poziom nawilżenia. Odżywia skórę i wzmacnia jej funkcje metaboliczne. Redukuje zmarszczki i wpływa na większą sprężystość i jędrność skóry, napinając ją i ujędrniając. Produkt przeznaczony do cery dojrzałej, pozbawionej elastyczności, zwiotczałej.

Serum jest umieszczone w szklanej buteleczce z ciemnego szkła o pojemności 20 ml. Posiada konsystencję wodnisto-żelową oraz ma transparentną barwę.  Jest bezwonne. 


Tuż po dokładnym oczyszczeniu twarzy bierzemy dermoroller i rolujemy cerę w pionie, poziomie oraz skosie. W każdym kierunku rolujemy około 10 razy. Tym sposobem powstają w naskórku mikroskopijnej wielkości najkłucia. Pobudzona cera jest gotowa do rozprowadzenia serum. Delikatnie smarujemy cienką warstwę serum, które zaczyna wchłaniać się. Powiem Wam, że w tym momencie odczułam jego działanie. Poczułam delikanty ból, jednak taki dość przyjemny. W każdym razie wodnisto-żelowe serum szybko wchłonęło się. Taki zabieg na początku robimy raz na tydzień przez miesiąc. Następnie jeden zabieg na miesiąc z jednokrotną powtórką w natępnym miesiącu. Obecnie jestem właśnie w tym miejscu - po piątym zabiegu. I aby podtrzymać efekt mezoterapii igłowej trzeba robić takie zabiegi mniej więcej jedne na dwa miesiące. Tu trzeba być cierpliwym i regularnie robić tego typu zabieg. Pewnie zapytacie jesteście ciekawi czy są efekty. Otóż na początku ich nie widziałam, tym bardziej, że kilka nocek było moich i Bartunia, bo wyrzynał mu się ząbek. Chodziłam niewyspana, co zmęczenie mojej twarzy mówiło samo za siebie. Po dwóch tygodniach widziałam efekty, bo cera była bardziej wypoczęta oraz stała się bardziej elastyczna. Aby utrzymać ten efekt będę kontynuowała zabiegi i z pewnością będę chiała wypróbować w przyszłości zabieg z kwasem hialuronowym. Zestaw intensywnej kuracji oraz mezoroller możecie nabyć za niecałe 110 zł. Produkty są jak najbardziej adekwatne do jakości produktów i końcowych efektów. Mieliście już do czynienia z mezoterapią igłową?Zestaw do mezoterapii igłowej testowałam dzięki Michałowi
 prowadzącego Twoje Źródło Urody.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly