emailFB instagram

05 sierpnia 2016

Rexona, MotionSense™, Active Shield, Dla niej i dla niego

W letnim sezonie nasze ciało jest bardziej podatne na wydzielanie potu. Jednak musimy pamiętać, że pot jest bezwonny. W połączeniu z bakteriami powoduje przykry zapach. Nie wiem jak Wy, ale jestem dość aktywną osóbką, dlatego potrzebuje niezawodnej ochrony każdego dnia, nie tylko latem. Tym razem postawiłam na antyperspiranty  Rexona, Active Shield, o których dziś Wam trochę napiszę. 

Przełomowa technologia w walce z przykrym zapachem potu i bakteriami! Antyperspirant Rexona Active Shield antybakteryjna ochrona to 10 razy większa ochrona przed bakteriami powodującymi nieprzyjemny zapach pod pachami. Zaufaj Rexonie i ciesz się każdą chwilą!


MotionSense™ to opatentowana, przełomowa technologia, którą można znaleźć wyłącznie w antyperspirantach Rexona. Antyperspiranty Rexona zawierają składnik zapobiegające poceniu się, a dzięki technologii MotionSense™ wyróżniają się pośród innych produktów na rynku. Technologia ta pozwoliła zamknąć perfumy w specjalnych mikro kapsułkach. Kapsułki uaktywniają się, reagując bezpośrednio na ruchy ciała – pękają pod wpływem tarcia, uwalniając dawkę świeżości dokładnie wtedy, gdy jej potrzebujesz. Im więcej się ruszasz, tym bardziej Cię chronią.

Seria dla niej obejmuje trzy formy aplikacji antyperspirantów. Jest To forma: aerozolu, kulki oraz sztyftu
Z pośród innych innych antyperspirantów na rynku wyróżnia je przede wszystkim to, że innowacyjna formuła nowej Rexony Active Shield zapewnia poczucie komfortu i świeżości przez cały dzień. Przełomowa technologia redukuje namnażanie bakterii, a dodatek olejków eterycznych o właściwościach antybakteryjnych zapewnia długotrwałą świeżość. Damska wersja posiada białe opakowania. Każdy z nich jest poręczny. Do gustu przypadł mi do tej pory w formie aerozolu oraz w kulce. Spisują się bardzo dobrze podczas aktywnego dnia z dziećmi, jak również podczas ćwiczeń. Spodobał mi się, bo rzeczywiście hamuje wydzielanie się przykrego zapachu i nie brudzi ubrań. Dla mnie właśnie te cechy są najważniejsze w antyperspirantach. Sięgnę po nie z pewnością. 

Mój mąż testuje do dziś męską wersję Rexony Active Shield w formie kulki. Męska wersja antyperspirantów posiada szaro-czarną szatę graficzną. Jest poręczna w użyciu i ma bardzo przyjemny zapach. 


Podobnie jak u mnie, hamuje wydzielanie się potu w bardziej aktywnych chwilach. Nie brudzi ubrań. Spodobał się mojemu mężowi i powiedział, abym rozglądnęła się przyszłości na zakupach za nim. Zestawy dla niej i dla niego są dostępne np. w drogeriach Rossmann. Cena nie jest wysoka, więc każdy może po nie sięgnąć, jeśli cenicie sobie wysoką skuteczność antybakteryjną przed potem. Polecamy :)

Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly