emailFB instagram

04 sierpnia 2016

Bartek, Buty nie tylko dla dzieci

Kiedy wybierałam dla swoich chłopców buty z Ministore, wzięłam pod uwagę również siebie, gdyż w sklepie rozmiarówka butów sięga do rozmiaru 40. Szukając wygodnych butów, brałam pod uwagę właśnie takie, które będa nadawać się nie tylko na spacerki i wypady poza domem, ale również na to, że będa nieprzemakalne. Pogoda u nas w kratkę, więc wybrane przeze mnie półbuty są idealne.


Po buty wybrałam się wirtualnie do sklepu Ministore. Trafiłam do sklepu poprzez rekomendację koleżanki, która wcześniej kupiła buciki profilowane do nauki stawiania pierwszych kroków dla swojej córeczki. Bartuś ma Danielki, a Maciuś ma buty Bartek również z tego sklepu. A dlaczego wybrałam właśnie Ministore? Bo sklep posiada w swojej ofercie wyłącznie obuwie uznanych producentów, cieszących się od lat zaufaniem rodziców i posiadający odpowiednie atesty oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka. Zależy mi, aby nasze dzieci rozwijały się zdrowo, więc mój wybór był świadomy, odnośnie zakupów w Ministore. Buty mają biało-szarą szatę graficzną. Są zapinane na rzepy. Idealne na spacerki i wypady z na plac zabaw albo poza miasto. Buty są wykonane solidnie  oraz są wytrzymałe. Nie straszne im kamienie czy deszcz. 


Do dnia dzisiejszego buty nabyły jednynie normalne ślady użytkowania, mam na myśli zgięcia. Nie mam problemu z ich czyszczeniem. Najlepiej nosi mi się je z luźnym zestawieniem odzieżowym. Często je noszę do jeans'ów i do t-shirt'u. Polecam je tym, którzy sobie cenią komfort i wygodę oraz bezpieczeństwo. Także Bartek, jak również cały sklep Ministore mogą zaopatrzyć całą rodzinę w solidne buty i to w niedużych cenach! Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości, tym brdziej, że obecnie na mój model jest przecena :) 

A Wy lubicie takie fasony wygodnych butów? 
Na co stawiacie podczas kupnie obuwia dla siebie i najbliższych? 

Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly