emailFB instagram

12 lipca 2016

Danielki, Bartusiowe kapcie profilaktyczne

Boże... jeszcze nie tak dawno modliłam się, aby wszystko było w porządku z tą ciążą. Kiedy przechodziliśmy niefortunny czas i nie poddawaliśmy się z nadzieją, że będzie jeszcze ok, zaszłam ponownie w ciążę z Bartuniem. Byliśmy znów szczęśliwi i czekaliśmy z niecierpliwością na jego narodziny. Dziś to szczęśliwy i bez jakichkolwiek zmartwień niemowlak. Jesteśmy na etapie uśpionego (mam nadzieję, że na zawsze) AZS, ząbkowania oraz stawiania pierwszych kroków. Do nauki chodzenia nabyłam poprzez rekomendację koleżanki Danielki - kapcie profilaktyczne i dziś Wam je zaprezentujemy. 


Po urodzeniu nasze pociechy doskonalą umiejętności oraz możliwości stópek: zaczynają odpychać się od podłoża, przesuwają się, obracają, ssą paluszki u stópek, dźwigają się najpierw do siadu, potem klęku, stania i chodzenia. Z początku malutkie i różowiutkie stópki z czasem robią się długie oraz szerokie, aby móc dźwigać coraz większy ciężar. Kiedy nadchodzi czas stawiania pierwszych kroków przez naszą pociechę, zastanawiamy się jakie buty będą najlepsze do nauki chodzenia. Prawidłowe obuwie dziecięce to takie, które nie krępują stopy, dają jej swobodę ruchu, a przez odpowiednią wentylację pozwalają skórze oddychać. Najlepsze są więc buciki miękkie, tylko z naturalnych materiałów jak skóra czy bawełna. Dlatego postawiłam na Danielki. 
Są precyzyjnie wykonane, nigdzie nie strzępią się. Przez praktycznie miesiąc używania bucików przez Bartusia, jedynie buciki zaczęły profilować się. Na niebieskim zamszu już widać delikatnie uwypuklenia i wgłębienia. Jednym słowem kapcie zdążyły się już uformować do jego stópek. Zakup jak najbardziej udany! Bartuś uczy się stawiać w nich pierwsze kroki, przewraca się w nich, turla i pełza po podłodze. W każdym razie są to wygodne i stabilne buciki. Jednak najlepszą zabawą z nimi jest odpinanie rzepów. No i dziś nastąpił przełom :)) Kiedy zapomina się, to kilka sekund sam stoi... dopóki, dopóty nie zaczyna się chwiać :) Także lada moment zacznie już nam tuptać. 

Najważniejsze dla nas - rodziców - jest to, że są dla niego wygodne, nie obcierają się i nie pocą się mu stópki. Obecnie w sklepie Ministore na Danielki jest 10% zniżki do końca tygodnia. A dodatkowo na moim fanpage oraz koncie instagram jest zorganizowane rozdanie, w którym można wygrać Danielki.

 Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly