emailFB instagram

06 sierpnia 2016

Gosia, Sprytne patenty w naszym mieszkaniu

Tak, przyznaję jestem kurą domową. Zajmuję się wychowaniem dzieci, sprzątaniem, gotowaniem, pichceniem, praniem i resztę można sobie dopowiedzieć, co współczesna matka robi jeszcze, aby wszystko było jak należy. Szukam różnych sprytnych patentów, aby zachować w mieszkaniu ład i porządek. Czasami przeglądam fora internetowe, albo oglądam programy typu "Perfekcyjna Pani domu". Dużo mi brakuje do perfekcji, jednak staram się, by w mieszkaniu było czysto, było smacznie oraz mąż i dzieci byli ze mnie zadowoleni. Nie tak dawno zawarłam pakt z Gosią, która wprowadziła sprytne patenty do naszego mieszkania. A najlepsze jest w tym wszystkim, że sprytnie weszła w naszą codzienność, a moje chłopaki ją polubili. Sami zobaczcie...


Gosia to marka, która ułatwia wykonywanie codziennych, domowych czynności. Produkty Gosia są przeznaczone do sprzątania, przechowywania żywności oraz do pieczenia.

Produkty Gosia otrzymałam w pięknie zapakowanym kartoniku w tonacji kolorów pomarańczowego i fioletowego. Paczuszka świetnie prezentowała się - niczym prezent. 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Modzelewska (@womenspassions)

Woreczki z suwakiem chyba najczęściej ze wszystkich produktów tej firmy, jakie dotychczas używałam ma tak wszechstronne zastosowanie. Każdy z naszej rodziny wykorzystał je do posegregowania i przetrzymywania drobiazgów oraz bibelotów. Przechowuję w nich również zamrożone nektarynki, aby te sezonowe owoce posłużyły nam na dłużej. Woreczki mają plastikowy suwak, dzięki któremu szczelnie można zamknąć woreczek. Na woreczku można zapisać, co jest przechowywane oraz datę ważności produktów. 
Foremki na muffinki. Powiem tak - ich idzie nam najwięcej. Nie ukrywając mam w domu łasuchów, którzy przepadają za słodkościami. Wiadomo, że muszę trzymać dystans, aby nie przeginać ze słodkościami u nas w rodzinie. Jednak od czasu do czasu robię chłopcom pyszne placki lub właśnie muffinki. Używam je właśnie jako papilotek, aby nie męczyć się specjalnie z wyjmowaniem upieczonych muffinek z formy. Tak, tak... najpierw o słodkościach, a teraz o przekąskach. Trochę na opak, ale co tam :) Foremki aluminiowe służą mi przede wszystkim na zrobienie szybkich przekąsek w piekarniku. Zrobiłam dziś na szybko sześć muffinów. Taki szybki obiad, bo jest weekend, jest pogoda, więc nie chce się siedzieć w domu. Mogą posłużyć, jako pojemnik na sos, albo dip podczas grillowania. Ok, pojedliśmy to czas na przechowywania żywności. Sałatki albo przestygniętą na później danie z młodej kapustki przechowuję w lodówce wcześniej je zabezpieczając folią z ucinarką. Daje radę również fajnie zabezpieczać owoce na później. Torebki śniadaniowe służą nam od dawna, ale jeszcze nie pora, abym robiła chłopakom kanapki do szkoły. W przedszkolu Maciuś ma pod dostatkiem jedzenia, więc nie muszę mu dodatkowo robić. Używam ich przede wszystkim na zdrowe i smaczne przekąski, kiedy idę z chłopakami na spacer, abo na plac zabaw. Zabieramy ze sobą najczęściej rodzynki i żurawinę albo ciasteczka belVita. 

Do sprzątania w kuchni używam ostatnio ściereczek z mikrofibry. Przeznaczone są do czyszczenia powierzchni szklanych, jak np. szyby w piekarniku. Nie wymaga używania detergentów. Jednak kiedy wchodzą gorsze ubrudzenia, wtedy ich używam. Są delikatne w dotyku, jednak ich moc w sprzątaniu daje wymagane efekty.
Wymienione powyżej produkty podejrzewam, że są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Środki czystości, produkty pomocne w pieczeniu i przechowywaniu żywności w dzisiejszych czasach to podstawa. Produkty Gosia są dostępne w sklepikach osiedlowych, jak również w większych sklepach handlowych. Nie są drogie i jakościowo bardzo dobre. Gosiu - jesteś jedyną kobietą, którą polubili moi chłopcy i o którą nie jestem zazdrosna ;) Polecam!


Aneczka  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly