emailFB instagram

07 sierpnia 2016

Smallbig, Moje kochane Fajne ciacha

To, że jabłko pada niedaleko od jabłoni wie każdy. I tak jest u nas, bynajmniej z moimi najbliższymi. Chłopcy są bardzo podobni do taty. Z początku myślałam, że Bartuś będzie miał coś ze mnie, ale jednak nie. Z biegiem czasu upodabnia się do brata Maciusia i taty. Z tą myślą przyszedł mi do głowy pomysł, aby każdy z nich miał coś identycznego. I szybko mój pomysł zrealizowałam wspólnie ze Smallbig. Po niespełna tygodniu pojawiły się u mnie trzy identyczne T-shirt'y, które wywołały uśmiech na mojej twarzy.


Fajne Ciacha to rewelacyjny zestaw dla Taty i Syna, ale będzie pasował również dla Taty i Córki, Mamy i Syna - wiele konfiguracji jest w tym wypadku doskonale możliwych :-) Zestaw wykonany jest z najwyższej jakości bawełny z domieszką elastanu. Idealnie się nosi i dopasowuje do ciała. No a nadruk powoduje, że na pewno nie przejdziecie niezauważeni. ;-) Absolutny hit lata! Doskonały pomysł na prezent dla Taty i Syna! :-) Czas oczekiwania na zestaw to ok. 1 tydzień

Tak, właśnie po niespełna tygodniu otrzymałam zamówienie, które było pieknie przyozdobione filcowymi serduszkami i suszoną lawendą - ależ to przyjemny zapach... :)

Fakt, moi chłopcy to fajne ciacha! I jakbym mogła, to wszystkie schrupałabym :)) Dlatego bez dłuższego zastanowienia zamówiłam trzy koszulki - dla synów i męża. Koszulki są wykonane z 95% bawełny, co mnie jeszcze bardziej przekonało do zrealizowania zamówienia. Są starannie i precyzyjnie uszyte, zawsze zwracam na to uwagę. Po praniu nie zmieniają rozmiaru oraz nie tracą koloru. Trzeba tylko trzymać się wytycznych od producenta, które znajdziemy na metce.
Koszulki są wygodne, wykonane w modnych tonacjach kolorystycznych oraz mają fajne emblematy.  
No i elegancko prezentują się na moich ciachach :))

Taki zestaw koszulek to niecałe 120 zł. Cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości zestawu oraz jego elegancji, jak i wygody. Świetny pomysł na prezent lub tak po prostu - bez okazji dla swoich najbliższych, aby sprawić radość :) Polecam! 


Aneczka 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly