emailFB instagram

09 lipca 2016

Semilac, Intense Red 027

Od dłuższego czasu zastanawiałam się by wrócić do hybrydowych lakierów. Moje paznokcie wzmocniły się i o dziwo przestały się kruszyć. Cieszę się jednak najbardziej z tego, że mój maniakalny nawyk obgryzania paznokci w końcu pożegnał się ze mną na dobre. Co prawda, zwracałam uwagę na to, by nosić krótsze paznokcie, ze względu na stan Bartunia, bo niechciałam mu podrażniać skóry, tym bardziej, że wcześniej wzmagał się gorzej z AZS. Teraz jest o niebo lepiej, więc zaczęłam lekko zapuszczać paznokcie. Oczywiście nie pomijając faktu, że nadal uważam na pielęgnację ciała synka. No i z czasem wróciłam do lakierów hybrydowych. Nabyłam też lampę LED Semilac, która ukróciła mi czas robienia paznokci. Wcześniej miałam lampę, która w ponad 10 minut utwardzała mi lakiery. Przy dwójce dzieci musiałam to zmienić. Bardzo jestem zadowolona. Ostatnio robiłam przymiarkę, bo mam zamiar na naszą rodzinną imprezę sobie takie zrobić. Postanowiłam na lakier hybrydowy Intense Red

Charakterystyka koloru: Klasyczny, głęboki odcień czerwieni, bez oranżowego tonu. Krycie koloru – pełne. Lakier hybrydowy SEMILAC® łączący w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Najwyższa technologia produkcji lakieru hybrydowego SEMILAC®, specjalnie dobrane i przygotowane pigmenty nadają mu ostateczną, najwyższej klasy jakość wśród produktów hybrydowych. Kolor kryjący. Druga warstwa uwydatnia głębię koloru lakieru hybrydowego.

Miałam trudny wybór wybierając akurat ten kolor, bo w kolekcji hybrydowych lakierów Semilac są od zgaszonych po soczyste i intensywne odcienie czerwieni. Lakier już mam obecnie ponad tydzień na paznokciach. Stabilnie utrzymuje się, nie tracąc przy tym na kolorze. Wógóle nie matowieje i nie rysuje jego powierzchnia. A jednak moje dłonie podczas dnia robią dużo rzeczy, więc i test lakieru jest naprawdę solidny.
Mam nadzieję, że przypadł Wamdo gustu ten kolor ;) Dodatkowo Wam powiem, że nie miałam żadnych trudności z aplikacją lakieru. U mnie są akurat wie cienkie jego warstwy wzmocnione topem. Jestem z niego zadowolona z manicure :)


Lubicie hybrydowe lakiery? Jak długo u Was wytrzymują? 


Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly