emailFB instagram

08 lipca 2016

Kosze świąteczne, upominki na każdą okazję

Kto śledzi moje konto Instagram, ten wie, że jakiś czas temu otrzymałam prezent typowo na Boże Narodzenie. W letnim sezonie otrzymać bożonarodzeniową paczkę? Why not ?? :) Przecież takie niespodzianki zawsze są mile widziane. A w ogóle to nie znam osoby, która nie lubiłaby niespodzianek i prezentów. Na stronie www.kosze-swiateczne24.pl możecie znaleźć upominki na każdą okazję. Takie wypasione prezenty ucieszą każdego konesera dobrego smaku i łakoci...


Kosze-świateczne24 to firma prezentowana przez zespół ludzi, których pasją jest tworzenie rzeczy pięknych i przydatnych. Dobry gust i wysublimowane poczucie estetyki zaowocowało ofertą upominków świątecznych, którą cechuje różnorodność produktowa, ciekawa kompozycja i atrakcyjne wzornictwo.
Ozdobne pudełko w kremowo-brązowej szacie graficznej - niczym jak nasz salon, z wypełnieniem w kolorze czerwonym. Na czerwonej ściółce znajdują się produkty i ozdoby typowo bożonarodzeniowe. Sami zobaczcie...Czyż nie prezentuje się pięknie! Słodycze są bardzo dobre, zwłaszcza polecam Wam suszone śliwki węgierki w czekoladzie belgijskiej z nutką imbiru. A sypana czarna herbata z nutką owoców, które właśnie są w sezonie letnim, to coś pysznego. W dodatku jej pudełko! Przepiękne wytłoczenia i ozdoba świąteczna. Winko zostawiamy sobie na ważną okazję, która już do nas idzie wieeelkimi krokami. Z nico małym poślizgiem będziemy świętować Chrzest Święty i roczek Bartusia oraz 4 latka Maciusia. Będzie rodzinnie, będzie fajnie i wesoło z naszymi pociechami! :) Wracając do mojego prezentu, w sam raz przypadł nam do gustu! i z pewnością będziemy jeszcze nie raz korzystać z oferty na stronie www.kosze-swiateczne24.pl Podejrzewam, że również znajdziecie coś dla siebie lub komuś bliskiemu coś na prezent! Polecamy :)


I jak myślicie? 
Sprawdzą się u Was takie kosze upominkowe ?
Aneczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly